Meble sosnowe

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

20 września 2011, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj są fajne mebelki sosnowe http://www.katalog-meble.pl/16_meble-rustykal ne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2012, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić meble z litego drewna z tego względu, że sama jestem takich posiadaczką. Są bardzo wytrzymałe a do tego lubię w nich to że wyglądają bardzo elegancko i nie wychodzą z mody, bo są bardzo uniwersalne. Wiele razy robiłam przemeblowania i pasują też do każdego wnętrza, nie trzeba kombinować z kolorystyką.
Ja swoje meble mam od www.urokdrewna.pl , w sumie trafiłam na nich przypadkiem i skusiłam się niską ceną jakiej szukałam. Sklep bardzo przyjazny, wszystko bez zarzutu. Tyle ode mnie mogę doradzić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2012, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble drewniane są piękne! Ktoś wcześniej polecał meble rustykalne. Ja mam właśnie takie w swoim domu: http://www.seart.pl/komody-komody-bodge-c-5_598.html Nic nie daje klimatu mieszkaniom bardziej niż meble drewniane. No i jeśli kupione porządne to służą latami :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę przypomina mi to stół, który mam w garażu na działce :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2013, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłam kiedyś meble u tego producenta: meble sosnowe. Jestem bardzo zadowolona z ich mebli.
Jeżeli chodzi o szafę to tutaj znajduje się strona z szafami sosnowymi: szafy sosnowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2013, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za tym, żeby zamawiać meble na wymiar u stolarza - nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale praktyczne i dobrze zrobione to moim skromnym zadaniem świetna inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2013, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. meble na wymiar są dużo lepsze poniewaz gotowe zestawy nigdy nie dorównaja im jakością i funkcjonalnością. może i najtańszym rozwiązaniem nie jest ale lepiej zapłacić więcej i mieć pewność że za dwa czy trzy lata nie musimy kupowac nowych jak to sie często zdarza przy meblach gotowych. Meble na zamówienie możemy sobie dostosować wedle własnego upodobania dobierajac samodzielnie akcesoria meblowe śląskczego w gotowcach nie zrobimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2013, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak tylko ze meble na wymiar nigdzie indziej juz nie beda pasowac, wiec takie meble juz bierzemy tylko gdy wiemy ze bedziemy w tym domu/miekszaniu mieszkac juz przez bardzo dlugo okres albo nie bedziemy mieli zachcianek przemeblowan. Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem mebli na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też nie jestem za meblami na zamówienie, jeśli ktoś nie ma jakiś nietypowych wymiarów, ścian itp. po co przepłacać? Tak samo, jak meble nie muszą być z litego drewna by dorównywać im jakością. No chyba, zę ktoś nie ma co z pieniędzmi robić, to prosze bardzo czemu nie. :) ja bym polecał katalogi polskich producentów, odcienie sosny każdy ma w swojej ofercie chociażby bydgoskie meble czy helvetia wieruszów,

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

to w sumie indywidualna sprawa kazdego, ale osobiscie nie lubie miec jednych mebli dluzej niz maksymalnie z 7 lat. wiec jak chce sie pozbyc to szkoda wyrzucic, mozna komus sprzedac albo sprezentowac. jak masz meble takie salonowe to smialo mozna i sobie urzadzic i komus innemu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >