Meble tapicerowane

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

17 sierpnia 2013, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Po pierwsze skóra naturalna, ale wiadomo - droga. No ale jak Cie stać to polecam. Drugim wg mnie najlepszym jest alcantara lub ponoć nawet jej podróbki są całkiem niezłe. Wytrzymają lata i łatwo usunąć zabrudzenia. Znalazłem też ciekawe meble tapicerowane z serii Magic Home w Saga Meble, których ponoć nie da się pobrudzić :) Nie miałem do czynienia z nimi na żywo także się nie wypowiadam, ale warto sprawdzić. Mają tapicerkę z http://www.fargotex.pl/kolekcje/nowosci_1.html więc możesz też popytać czy inni producenci nie robią z niej, albo zamówić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2013, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety zgadzam się, skóra naturalna jest bardzo droga, ale jaka ładna:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2013, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znam bardzo dobrego tapicera Wojciech Miller - http://tapicer.warszawa.pl/. Uważam, że wykonane tapicerowanie kanapy wykonał bardzo profesjonalnie, jestem zadowolony z efektu.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2013, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Co z tego, zę skóra naturalna jest droższa, chyba jakosć kosztuje, chyba lepiej wydać więcej raz na 20 lat niż mniej raz na 3 lata

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2013, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Najgorsza rzecz jaka istnieje to takie chomikowanie. Po co ciagle wymieniac meble skoro mozna kupic drozsze na poczatku a pozniej nam sie to zwroci...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2013, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, warto zainwestować w meble droższe i mieć je na długi czas:)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2014, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie zamówiłem meble tapicerowane w tej firmie http://4hokery.pl/wezglowia-pikowane-sciany-p od-wymiar-c-20.html
odwalili kawał dobrej roboty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Przedmówcami,tutaj jak najbardziej warto zainwestować w te dobrej jakości meble tapicerowane,które posłużą nam przez lata, a do tego znakomicie się prezentują:)


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam wypoczynek z Etap sofy i super sie sprawdza, jestem mega zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2014, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz są ciekawe promocje z okazji zbliżającej się wiosny wiec moim zdaniem jak najbardziej warto przynajmniej poszukać,akurat co do tapicerowanych mam bardzo pozytywne zdanie,w szczególności piękny,czarny kolor:)


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >