Monitoring

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

5 października 2015, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Na nowych osiedlach montuje się monitoring ogólny. A po co mam mieć w mieszkaniu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2015, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie widzę potrzeby, aby w meszkaniu w bloku zakładać monitoring. To już lepiej przeprowadzić się na osiedle strzeżone :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2015, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, to chyba jakaś paranoja żeby zakładać monitoring w mieszkaniu i to jeszcze w bloku, ale z drugiej strony nie każdego stać żeby się przeprowadzić do osiedla strzeżonego, bo tak mu się podoba. No, ale nadal nie rozumiem po co miałby zakładać ten monitoring.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2015, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak masz mieszkanie na strzeżonym osiedlu to monitoring w mieszkaniu raczej nie będzie potrzebny. Jeśli chcesz bardziej się zabezpieczyć to może pomyśl o systemie alarmowym, roletach antywłamaniowych, a nawet domofonie czy videodomofonie. Przejrzyj sobie też inne sprzęty, które służą do zabezpieczenia mienia.

Ten post był edytowany przez eAlarmy dnia: 28 grudnia 2015, 12:19
Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: wiktor napisał: Co sądzicie o takim monitoringu http://www.kamery.pl/produkty/zestawy-cctv/in
dex.html ? Szukam czegoś do domu i biura. Do tej pory
mieliśmy atrapy ale ostatnio ilość włamań wzrosła i
chcę zainwestować w prawdziwy monitoring.


Zajrzyj sobie na http://deltavideo.pl/ jak porównywałam kiedyś różne oferty kamer to u nich wychodziło dużo taniej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2016, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się wydaje, że nawet na strzeżonym osiedlu alarm domowy nie jest niczym na wyrost. Teraz w zasadzie monitoringi zakładane są nawet na starych osiedlach tych z lat 70/80 ale nie wiem czy to jakoś zwiększa bezpieczeństwo. Sąsiadowi włamali się do mieszkania i okazało się, że system monitoringu nie wiele pomógł. Ja bym jednak był za montażem jakiegoś choć podstawowego systemu alarmowego w mieszkaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2016, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Monitoring dla biura i firmy oczywiście zawsze ma sens. W przypadku domów to na pewno przyda się tam, gdzie domy usytuowane są gdzieś na uboczu, bez sąsiadów. W mieszkaniu na osiedlu, które jest monitorowane taki system nie jest zbytnio potrzebny, ale w zamian można pomyśleć o domofonie i innego rodzaju zabezpieczeniach takich jak np. czujniki dymu.

--------------------------------------------------------
https://ealarmy.com.pl - systemy alarmowe

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2016, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się mimo wszystko zdecydował na takie rozwiązanie. Każde dodatkowe zabezpieczenie jest często na wagę złota tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, do jak wielu włamań obecnie dochodzi

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli w domu, to nie. Bo po co?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2016, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Na osiedlach profesjonalny monitoring to podstawa. Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć, zatem lepiej dmuchać na zimne i zainwestować w wysokiej klasy sprzęt który zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo. Dlatego mogę ze swojego doświadczenia polecić świetną firmę zakładającą monitoring jaką jest Diamond. N osiedlu na którym mieszkam są ich kamery które nie raz okazały się bardzo pomocne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 357

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >