Monitoring

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

14 lutego 2016, 00:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem, ale chodzi Ci o monitoring wewnątrz mieszkania czy na zewnątrz? Ja korzystam z usług monitoringowych dla mojej firmy od http://jsp.com.pl, ale nie widzę potrzeby zakładania monitoringu w samym mieszkaniu - chcesz samego siebie oglądać? Mam tu obawy co do etyki takiego zabiegu, zależy z kim mieszkasz:) A jesli przed mieszkaniem to może warto umówić się z sąsiadami z piętra tak, aby każdy mógł korzystac i czuł sie bezpiecznie?

Ten post był edytowany przez kajman dnia: 14 lutego 2016, 00:50
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2016, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś mieszka w niebezpiecznej dzielnicy to jak najbardziej. W innym przypadku nie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2016, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

osoby, które chcą czuć się maksymalnie bezpiecznie, mogą zdecydować się na kupno nieruchomości na osiedlu strzeżonym. Generalnie, wybierając nowe mieszkanie w konkretnej lokalizacji, zawsze warto zwrócić uwagę czy jest zamontowany monitoring. Przeprowadzone badania wskazują, że w takich miejscach dużo rzadziej dochodzi do wszelkich czynów niezgodnych z prawem, a ludzie tam mieszkający czują się o wiele bardziej spokojnie oraz komfortowo

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2016, 05:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik czeskii3 napisał: Jak ktoś mieszka w niebezpiecznej dzielnicy to jak
najbardziej. W innym przypadku nie.


Masz rację. Choć z drugiej strony czasami nie wiadomo, kiedy jesteśmy zagrożeni?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2016, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zagrożeni jesteśmy zawsze. Myślę, że jak dom nie odstaje od reszty mocno to raczej nie jest to konieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2016, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei polecam firmę Asmex - systemy alarmowe, kamery Poznań. Bardzo rzetelna firma, fachowa pomoc doradcza, pomogli wybrać co i jak trzeba zamontować, co będzie dla mnie najlepsze. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz mieć zgodę prawnego właściciela/administratora budynku. Jeżeli jest to spółdzielnia - pismo do spółdzielni o warunki wykonania takiej instalacji, jeżeli wspólnota to też pismo, lecz zmienia się sposób uzyskiwania zgody. Ze wspólnotą jest ciężej bo z racji współwłasności takie coś musi zostać uchwalone na zebraniu wspólnoty, więc do podjęcia decyzji możesz trochę poczekać
Pan z administracji ma rację, i jeżeli nakazał Ci demontaż to lepiej zdejmij do czasu uzyskania decyzji. Administrator ma możliwość zlecić firmie zewnętrznej demontaż Twoich urządzeń bo wiszą bez zezwolenia a Ciebie obciążyć kosztami, jeżeli sam nie wykonałeś tego w wyznaczonym terminie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2016, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A sprawdzaliście może ofertę JBP HD Camera mają kilka nowości w ofercie jak KZ7 i obrotowy model KZ5. Specyfikacja wygląda nadzwyczaj dobrze i co najważniejsze w cene, która w porównaniu do innych jest sporo niższa.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2016, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

My zamówiliśmy sobie monitoring osobno i teraz szukamy firmy do instalacji sprzętu. Znajomy mi polecił http://www.iinstalacjekrakow.pl/ i tam własnie zamierzamy uderzyć, szczególnie, że w Krakowie są dość znani z dobrej i fachowej roboty :) Pytanie czy monitoring, który wybraliśmy jest dobrej klasy hehe :P Ale powinien być.

Ten post był edytowany przez Atena dnia: 26 października 2016, 14:07
Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2016, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

prywatnie nie stosuje, na osiedlu mamy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >