Montaż okien

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

2 stycznia 2023, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze okien zwracam uwagę na ich parametry termoizolacyjne i jak się okazuje fachowcy bardzo często polecają okna primo wiśniowski które są rekomendowane nawet do domów pasywnych i energooszczędnych a więc spełniają te wszystkie rygorystyczne normy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2023, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry montaż to podstawa sukcesu. Nawet najcieplejsze okno nie spełni swoich funkcji, jeśli na łączeniu ramy z murem pojawią się mostki termiczne. Jeśli będziecie zamawiać okna, polecam firmę Jezierski. Oferują profesjonalny montaż i ultraciepłe okna w sprawdzonych systemach Schuco. Sam korzystałem z ich usług i z doświadczenia wiem, że są naprawdę profesjonalni i rzetelni, a produkowane przez nich okna są starannie wykonane i bardzo trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2023, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak mówicie, montaż (i to dobry) to podstawa. Wybór firmy która to zrobi jest bardzo ważny, ja mogę polecić np tą https://futuraplast.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2024, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jesteś jednym z tych internautów, którzy borykają się z poszukiwaniem olx kontakt infolinia , mam dobrą wiadomość dla Ciebie.
Poświęcając wiele czasu i uwagi na poszukiwania, w końcu znalazłem bezpośredni numer telefonu do infolinii OLX.
Teraz, dzieląc się tą informacją, mam nadzieję ułatwić życie innym użytkownikom tej
popularnej platformy ogłoszeniowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2024, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ryzykuj z niesprawnymi urządzeniami Samsung!
Odkryj profesjonalny serwis na stronie serwis samsung i ciesz się pełną wydajnością swoich produktów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2024, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebujesz szybkiego wsparcia technicznego
dla swojego sprzętu Sony? Sprawdź tutaj: serwis sony

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2024, 04:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio poświęciłem mnóstwo czasu i wysiłku na szukanie sposobu na skontaktowanie się z obsługą klienta OLX.
To nie było łatwe zadanie! Po wielu próbach w końcu udało mi się dotrzeć do właściwego numeru infolinii.
Ale wiedziałem, że nie mogę tego zatrzymać tylko
dla siebie. Musiałem podzielić się tą cenną wskazówką z innymi użytkownikami OLX, żeby ułatwić im życie.
Dlatego też, poniżej znajdziesz link do strony kontaktowej OLX, gdzie masz
dostęp do różnych opcji kontaktu, w tyminfolinia
olx .

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2024, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie byłam pewna, jak dbać o swoje narzędzia, ale dzięki serwisowi Sharp mam teraz pewność, że robię
to dobrze! Znajdziesz tam praktyczne porady
i wskazówki dotyczące obsługi i konserwacji narzędzi.
Zapraszam na stronę sharp infolinia serwis.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >