Montaż drzwi wewnętrznych

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

11 lutego 2017, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawową kwestią będzie wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych, które spełnią Wasze oczekiwania, będą się ładnie prezentować, a przy tym są dobrej jakości wykonania. Zobacz na ODB.com.pl gdzie znajdziesz ciekawe modele spełniające Twoje wymagania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2017, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tolkin napisał:
Nie ma żadnej wątpliwości, że montażem drzwi powinna
zająć się sprawdzona ekipa. Ekipa która wie, że w
przypadku montażu drzwi energooszczędnych potrzeba tzw.
ciepłego montażu - w przypadku drzwi zewnętrznych.


Oczywiście. Ekipa montująca powinna przede wszystkim znać produkt i jego minimalne niuanse przy montażu, bo nie każde drzwi "lubią" to samo. Czasem u jednego producenta trzeba poluzować dość mocno zawiasy przed montażem, a u innego zostawić je tak jak przyjechały z fabryki. Wszystko opiera się o znajomość produktu, liczbę odbytych szkoleń (tych prawdziwych, a nie 15 minutowych, a później każdy wie co).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomość producenta to pierwszy krok w dobrym montażu. W niektórych drzwiach przed montażem trzeba poluzować zawiasy, w przeciwnym przypadku przy zamknięciu zerwą się na zasadzie dźwigni. Niby pierdółka, nie znając się uszkodzisz je nawet już przed pierwszym zamknięciem. Tego gwarancja nie obejmie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaż drzwi zewnętrznych jest skomplikowany, a myślicie że wewnętrzne dałoby radę samemu założyć? Nigdy tego nie robiłem, nie boję się pracy, w domu większość rzeczy sam naprawiam. Malowanie, układanie płytek nie stanowi bariery nie do przejścia.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mimo, że pracuje z drzwiami u siebie zakładała mi osoba która w firmie tym się zajmuje. Nie jest łatwo złapać piony i poziom, wszystko równo i solidnie zrobić. Do tego niektóre drzwi mają takie smaczki o których możesz nie wiedzieć. W samochodach niektóre śruby trzeba przykręcać z danym momentem, w drzwiach przykładowo przed założeniem takich jednych drzwi trzeba o dwa obroty przekręcić zawias przez założeniem skrzydła. Inaczej wyrwiesz go. Dokręcenie to konieczność do transportu drzwi z fabryki do sklepu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2017, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=patent.x]Mimo, że pracuje z drzwiami u siebie zakładała mi osoba
która w firmie tym się zajmuje. Nie jest łatwo złapać
piony i poziom, wszystko równo i solidnie zrobić. Do tego
niektóre drzwi mają takie smaczki o których możesz nie
wiedzieć. W samochodach niektóre śruby trzeba
przykręcać z danym momentem, w drzwiach przykładowo przed
założeniem takich jednych drzwi trzeba o dwa obroty
przekręcić zawias przez założeniem skrzydła. Inaczej
wyrwiesz go. Dokręcenie to konieczność do transportu
drzwi z fabryki do sklepu.


Ano właśnie, niestety montaż drzwi wewnętrznych jest niewiele mniej skomplikowany niż drzwi zewnętrznych. Dlatego polecam zadbać o montaż, to też potrafi być upiardliwe dla mniej doświadczonej osoby.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaż zarówno drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych jest bardzo istotny, głównie dlatego aby drzwi prezentowały swoja jakość i solidność, dobrze nam służyły przez cały okres czasu ich użytkowania. Na naszej stronie ODB.com.pl pomożemy dopasować idealne drzwi oraz okna do Waszego domu, zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=ODB.com.pl]Montaż zarówno drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych
jest bardzo istotny, głównie dlatego aby drzwi
prezentowały swoja jakość i solidność
, ...

A ja zawsze myślałem, że poprany montaż jest po to aby drzwi otwierały się i zamykały jak przewidziała fabryka.
Nie każdy montaż musi być aż tak dokładny. Zależy wszystko od tego czy montujemy drzwi wewnętrzne czy zewnętrzne. Jakie luzy przewidział producent. Czy drzwi mają "zwykły" zamek czy zamek listwowy itp itd.
Dla drzwi zewnętrznych najważniejszy jest montaż do drzwi pasywnych, a dla drzwi wewnętrznych dla drzwi bezprzylgowych, gdzie jest mało miejsca na regulację.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpytaj w RES DOM co warto wybrać, mają świetną ofertę drzwi, sama u nich kupowałam i jestem jak najbardziej zadowolona z wyboru: http://www.res-dom.pl

Ten post był edytowany przez karola12 dnia: 29 listopada 2017, 14:16
Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie montażem drzwi zajęła się firma, od której drzwi zakupiłem. Jeżeli mieszkacie w Olsztynie lub okolicy to polecam wam [url]www.debo.pl/url] Sprzedają świetne drzwi i okna oraz zajmują się ich montażem.[

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >