Na rynku powierzchni magazynowych w Polsce bez zmian

« Powrót do artykułu: Na rynku powierzchni magazynowych w... | « Powrót do grupy: Aktualności

14 grudnia 2010, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jednej strony należy przyznać, że na rynku logistycznym dominuje stagnacja jednak widać gdzieś światełko w tunelu i jeśli dobrze pójdzie, to w ciągu najbliższych miesięcy z pewnością zauważymy niewielki wzrost inwestycji w logistyce. Czytałem ostatnio analizy rynków regionalnych pod względem inwestycji logistycznych na portalu magazyny.pl, gdzie specjaliści zauważają niewykorzystany potencjał jaki tkwi w poszczególnych regionach np. Śląsk i Specjalna Strefa Ekonomiczna, czy Pomorze. Miejmy nadzieję, że stagnacja minie i już wkrótce zawita do nas boom logistyczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2011, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałem ciekawe informacje z rynku nieruchomości magazynowych na wortalu http://www.dobralogistyka.pl, który moim zdaniem jest jednym z najlepszych w branży. Dodatkowo dodałem bezpłatnie moją firmę do ich katalogu, oraz ogłoszenie mojego magazynu do wynajęcia. Moim zdaniem jest to świetne miejsce dla wszystkich którzy mają coś wspólnego z sektorem TSL.

Pozdrawiam Netmax

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2011, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Stagnacja? Nie powiedziałbym. Rozmawiam często ze znajomym na temat rynku nieruchomości więc jestem na bieżąco także z magazynami. W Polsce dzieje się coraz gorzej jeśli chodzi o ilość wolnych magazynów. Widziałem raport firmy http://www.jartom.pl, w którym wyraźnie było widać, że jest gorzej i gorzej... Oni zajmują się pośrednictwem w wynajmowaniu nieruchomości komercyjnych, więc znają się na rzeczy!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >