Na własną rękę?

« Powrót do grupy: Pośrednik/Zarządca

7 lipca 2010, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej szukać mieszkania na własną rękę czy korzystać z ofert pośredników?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2010, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukałam mieszkania na własną rękę. Wiedziałam, że tym samym zaoszczędzę troszkę pieniążków gdyż nie musiałam płacić za usługę pośrednikowi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Radzę szukać na własną rękę. Z usług pośredników korzysta się naprawdę w ostateczności, chociażby w chwili kiedy nie masz czasu sama szukać. Gdy sama się tym zajmiesz trochę zaoszczędzisz.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2012, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywistość wygląda trochę inaczej niż Państwo tu przedstawiają. Zdecydowana większość transakcji dochodzi do skutku dzięki udanym negocjacją, w 90 przypadkach na 100 nasze wynagrodzenie jest dużo niższe niż wynegocjowana przez nas kwota. Do tego dochodzi obniżenie dalszych kosztów kredytowych i notarialnych dzięki współpracy jakie prowadzimy z doradcami i notariuszami. Do tego dochodzi zapewnienie pełnego bezpieczeństwa transakcji na każdym jej etapie. Ryzykując często dorobek życia chyba warto się zabezpieczyć przed jego utratą.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady. Biuro jest droższe, ale często faktycznie bezpieczniejsze. Z kolei szukanie samemu jest tańsze, zajmuje jednak czas i może być ryzykowne, jak trafimy na kogoś nieuczciwego. Przy samodzielnym szukaniu lepiej korzystać z dobrych wyszukiwarek, na przykład tej: https://tabelaofert.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałam z biura nieruchomości z Poznania , i muszę stwierdzić że jestem zadowolona , opisałam jakiego mieszkania szukam i w jakiej okolicy i bez żadnego problemu mi znalezli , co prawda też myślałam żeby szukać na własną reke , ale jednak każdy mi odradzał . Firma solidna i rzetelna więc polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >