Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸

18 maja 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Lokalizacja to jedno ale pozostaje kwestia tego czy kupujemy z wykończeniem czy bez. Czasami dopłata jest niewielka, a otrzymujemy już wszystko pod klucz, a do tego mamy gwarancję dewelopera na wszystko, tak ma np APM Development http://apm-development.com.pl/wykonczenie-mie szkania-pod-klucz/ Wg mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo kupując mieszkanie w stanie surowym musimy poświęcić od groma czasu i nerwów załatwiając ekipy do każdego elementu oddzielnie co i tak nie zawsze wyniesie nas taniej - chyba, że sami będziemy wykańczali, ale to już trzeba mieć czas i umiejętności ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając nowych mieszkań w naszej stolicy warto postawić na sprawdzone oferty od wiarygodnych deweloperów, którzy już długo działają na rynku i są w 100% uczciwi. Można ich znaleźć na tej stronie http://www.dopoznania.pl/warszawa/. W ten sposób zagwarantują sobie Państwo, że nowe nieruchomości będą takie, jak w pierwotnych ustaleniach. Oczywiście, takie mieszkania czy domy nie mają również żadnych ukrytych usterek, a wszystko jest bardzo przejrzyste i klarowne dla klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W okolicach Grodziska Mazowieckiego i Milanówka znajdziesz sporo ofert w spokojnych dzielniach. Chyba nie muszę podkreślać o atrakcyjnych cenach, które są kilkukrotnie niższe od okolic Warszawy/Pruszkowa. Zresztą, zajrzyj, a przekonasz się sama ;) http://www.domexnieruchomosci.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2016, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam, że na Włochach powstaje kamienica tworząca funkcjonalną zabudowę zgodną z charakterem architektury pierzei ulicy. Projekt został stworzony ściśle według zaleceń Konserwatora Zabytków . Myślę, że jeśli chodzi o dewelopera, to jest on godny zaufania, mający na koncie wiele inwestycji w ciekawych lokalizacjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2018, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii mieszkań w Warszawie mam mieszane odczucia. Chyba bliższy jest mi rynek podwarszawski :) Teraz na przykład powstaje bardzo ciekawa inwestycja w Walendowie niedaleko Nadarzyna i Pruszkowa ;) Dobry dojazd do Warszawy, zielona okolica z jeziorkami, no i ceny przystepne (bo od 4750zł za metr kwadratowy). Polecam Ci się tam własnie rozejrzeć. Dla ułatwienia zostawię ich stronę: www.walendowpark.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2018, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam Osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Fajny deweloper i przemyślane osiedle. Chcę kupić 2 mieszkania, 1 dla siebie, 2 na wynajem i jestem na najlepszej drodze. Podoba mi się

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2020, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

dobry plan, też myślę o czymś takim

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2021, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie padło o sposób dekoracji, właśnie płytki ręcznie formowane są okej,, ewentualnie klinkier. Ale nie elastyczne okładziny. Zobaczcie film wnioski proste https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2021, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawie czy ktoś z was zainteresuje się bardzo dobrą ofertą firmy zbiorniki do zbierania deszczówki . Z tego co wiem to z tej firmy teraz korzysta bardzo dużo osób.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2021, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz zamieszkać w Warszawie w atrakcyjnej lokalizacji to polecam osiedle Bartycka 49 Apartamenty, bo tu powstanie piękne, kameralne osiedle blisko ścisłego centrum Warszawy, w dzielnicy Mokotów, na osiedlu Siekierki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >