Nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 lutego 2017, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukamy ciekawych, gotowych propozycji na rozwiązania w nowoczesnym salonie. Macie może jakieś propozycje? Gotowce? Albo ewentualnie pochwalicie się fotkami ze swojej nieruchomości? Będziemy wdzięczni za wszelkie konkretne przykłady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2017, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli to dla was to może najpierw podaj budżet jaki macie, ewentualnie jakie macie preferencje względem wyposażenia. Ściana ma być malowana, czy raczej tapeta, albop inny materiał? Prawda jest taka, że salon można zrobić za 2 tysiące i za 200 tysięcy... Ale wiadomo, że tylko naprawdę szalejąc w szczególności z meblami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2017, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mamy wielkiego budżetu. Chcemy wydać na to maksymalnie 15 tysięcy, ale gdyby udało się zamknąć w mniejszej kwocie, to byśmy byli zadowoleni. Tapeta raczej nie, no chyba że jakiś pasek na jednej ścianie, ale w takim przypadku to również musiało by być jakoś bardzo z wyczuciem dopasowane - przynajmniej tak mi się wydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2017, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że kwota 15 tyś zł spokojnie wystarczy na urządzenie, aranżację nowoczesnego salonu. Jako podstawę bazową przyjmijcie ładny, ciekawy komplet wypoczynkowy z narożnikiem i fotelami, do tego szklana ława jako uzupełnienie całości. Co do samych mebli to zależy już od Was czy stawiacie na minimalizm czy wręcz przeciwnie, podobnie jeżeli chodzi o ściany.


www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2017, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podoba aranżacja pokazana tutaj - http://studioaranzacji.pl/projekty/gallery/do m-chmielowice Chodzi centralnie o sam salon - sami przyznajcie, że robi duże wrażenie. Pod względem dopasowania kolorów pierwsza klasa. Oczywiście coś takiego w budżecie na poziomie kilkunastu tysięcy jest na spokojnie do zrobienia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2017, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno kolorystycznie dopasowane perfekcyjnie. A potrafisz powiedzieć ile coś takiego kosztuje? Sam projekt i jego realizacja? Czy w takich przypadkach cała aranżacja/remont przeprowadzane są na z góry narzuconych materiałach remontowych? Jak to dokładnie wygląda?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten zalinkowany pomysł wydaje się godny rozważenia. Właśnie zastanawiamy się z mężem nad poważnymi zmianami w salonie ;)


--
zlewozmywak granitowy

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie powalający projekt. Mnie również mega pozytywnie zaskoczyło to, jak wygląda łazienka. To co mamy aktualnie jest zbyt świeże, żeby myśleć o wymianie, ale ogólnie wygląda to znakomicie - nie potrafiłam sama sobie tak dopasować elementów. Imponujące ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2017, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się salon zdecydowanie bardziej podoba - ale przecież cała ta aranżacja jest utrzymana w bardzo podobnej kolorystyce i bardzo podobnym klimacie. Gdybym remontowała łazienkę, to pewnie również bym poszła w tym kierunku. Lubimy estetykę. Wiadomo, że prędzej w całość to sklei konkretna firma, która robi aranżację, niż ty sam, nie mając o tym pojęcia, co nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o nowoczesnej aranżacji salonu, to powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na to jak wykończyć ściany, jakiego materiału użyć i rzecz jasna postawić na ładne, praktyczne meble. Co do samego kompletu wypoczynkowego to polecam sofę tapicerowaną plus dwa fotele.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >