Okna,rolety

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

13 stycznia 2015, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety lub żaluzje w ciekawym kolorze,u nas np jest brąz i stanowi o fajnej ozdobie w oknach:)

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2015, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktos cos może powiedziec o oknach z tego sklepu www.fachmansklep.pl chce wlasnie wymienic u siebie w domu na cos nowszego i szukam opinii w Internecie. Dzieki z gory

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2015, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat z oknami tej firmy nigdy nie miałem styczności więc ciężko mi cokolwiek napisać na ich temat,czemu wybierasz akurat te i czym się sugerujesz? Czekamy na szczegóły.

www.DeDekor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2015, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie i okna Salamander i rolety zewnętrzne kupiłem u http://ideal-rolety.pl/ i mogę polecić ze względu na jakość i wysokie standardy bezpieczeństwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2015, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

http://systemyrolet.pl - System do rolet. Jak dla mnie to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To zobacz Deren jeszcze na profi-rol.com.pl/rolety. Warto zawsze porównać kilka ofert :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2015, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór roleta- żaluzje,to obydwie wersje są ciekawe i praktyczne niemal w każdym domu,teraz tylko kwestia tego co dla nas będzie lepsze,jaki materiał. Dla mnie osobiście jednak żaluzje,są solidniejsze i można wybrać fajny kolor.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2015, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

My posiadamy okna z budvaru, doskonale się sprawdzają , wiec z przyjemnością polecam. Jeśli chodzi o rolety to niedawno zamawialiśmy dwustronne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

I ile Was kosztowały? Pytam z czystej ciekawości bo być może komuś faktycznie przyda się to na forum jeżeli planuje zakup rolet lub żaluzji.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2017, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o Warszawę to ja korzystałem z Anex Okna jest to firma która w ofercie ma spory wybór producentów okien i rolet, a dodatkowo wykonuje pełny montaż. Potrafią doradzić przy wyborze nawet według ściśle określonych wymagań. Co do cen to w stolicy są bardzo konkurencyjne również jeżeli chodzi o montaż a w ich przypadku masz pewność, że zostanie wykonany dokładnie. Z kontaktem również nie było jakichkolwiek problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >