PARK CHOPINA MYSLOWICE

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

4 grudnia 2012, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

no i ciepło hula po mieszkaniach...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2012, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

kładliście w swoich mieszkaniach już gładzie? podobno flizelina daje efekt super gładkiej ściany, zna się ktoś?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2012, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

flizelina ma za zadanie zapobiegac mikropeknieciom, nowe budynki pracuja, moga powstawac jakies skazy, na to malujesz, czy co tam sobie wymyslisz, flizelina napewno daje efekt gladkiej sciany i pewnosc, ze nie wyjdzie Ci jakas szczelina

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2012, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich - obecnych i przyszłych mieszkańców Parku Chopina , podpisaliśmy z żoną kilka dni temu umowę na jedno z mieszkań na tym osiedlu , chcę się podzielić kilkoma spostrzeżeniami mianowicie naszym zdaniem jest to jedno z najładniejszych osiedli mieszkaniowych na Śląsku ,dojazd do Katowic gdzie pracujemy rewelacyjny , Pani Klaudia i Agnieszka pracujące dla Dewelopera bardzo kompetentne.
Przede wszystkim piękne mieszkania , również teren ( zagospodarowany dziedziniec ) świetny.
Nie chce przesadzić w chwaleniu , ale jak do tej pory współpraca z nimi jest świetna.
Mam nadzieję , że mieszkanie tam będzie prawdziwą przyjemnością.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2012, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

to prawda, mało jest tak efektywnych osiedli i nowoczesnych mieszkań w okolicy, szkoda, ze nie powstaje wiecej takich inwestycji, choc ja juz tez zdecydowalem i kupilem na Parku Chopina, milo patrzec na poprawe slaskiej urbanistyki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2013, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedyny problem to wentylacja. Kupiłem mieszkanie z aneksem kuchennym w salonie. Dopiero po jakimś czasie zorientowałem się ze nie ma komina, tylko mechaniczny wyciąg, którego wylot jest w korytarzu. Trochę lipa, bo teraz będzie trzeba przekuwać się przez pół mieszkania, albo przez elewację...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2013, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Jestem właścicielem ślicznego m...:), nie otrzymałem jeszcze kluczy ale mam pytanie w kwesti formalnej, czy posiada ktoś z Państwa dokument potwierdzający własność - chodzi mi o akt notarialny, z którego wynika, że jestem prawowitym i jedynym właścicielem. Oczywiście mam umowę przedwstępną i kwota za mieszkanie została w calości uiszczona.
Na klucze jeszcze czekam, ale nie nudzę się: wciąż planuję i urządzam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

możecie powiedzieć jaka wysokość zadatku/zaliczki przy podpisywaniu umowy przedwstępnej u tego dewelopera?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2013, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ja płaciłem 10 000 , ale mieszkam już w oddanej części, nie orientuję się czy to była standardowa kwota, ale chyba tak, zapytaj najlepiej u źródła, nie musisz się bać, że babki z biura będą Cie namawiać, jeśli się jeszcze nie zdecydowałaś, a na pewno Ci chętnie pomogą

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2013, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ktos ma juz akt wlasnosci spisany u notariusza?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >