Parkiet do salonu

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

30 kwietnia 2015, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogi z litego drewna świetnie się sprawują. Ostatnio byłem u znajomego i miał taką podłogę: http://www.hoton.pl/news/14/34/Podlogi-lite - wyglądała imponująco. Wszystko idealnie dopasowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2015, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Soniff napisał: Nawet jak ma się dębową czy twarde egzotyki, to lepiej
unikać chodzenia w obcasach po parkiecie. Mimo wszystko. A
w sprawach gustu ciężko doradzać. My stawiamy na rodzime
gatunki. Grunt, żeby zostały dobrze położone.


Takie same mam przemyślenia, drewno i obcasy to niedobre połączenie. Egzotyczne gatunki owszem ładne, ale nasze rodzime niczym im nie ustępują dąb, jesion, buk. Dobre ułożenie jest tak samo ważne jak sama podłoga.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2015, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

O podłogi drewniane tzreba dbac bardzo . My kupowaliśmy ten http://www.parkietstudio.pl/deski_krajowe Panowie nam doradzili jak go pielęgnować i jak na razie nie ma ani ryski.

Ten post był edytowany przez anastazja4390 dnia: 3 maja 2015, 10:09
Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, trzeba dbać. WIęc jak się nie chce na to poświecac czasu to lepiej wybrać panele (http://www.robin-wykladziny.pl/), wtedy jest mniej roboty z pielęgnacją.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2015, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

nawet jak ktoś nie ma czasu dbać o podłogę, a chciałby postawić na estetyczne rozwiązanie, to może takie prace pielęgnacyjne zlecić firmie, przykładowo Profi-Parkiet. wiem, że oni się tym zajmują, bo niestety rodzice mają już nie te lata co kiedyś i nie są w stanie zajmować się swoją tradycyjną podłogą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2015, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oby ten parkiet został dobrze zamontowany - tj. żeby później nie mieć kłopotów z puchnięciami, nierówną powierzchnią paneli.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli podłoga jest dostarczona o prawidłowych parametrach, chodzi tu o wilgotność drewna (przy materiale litym 9%+-2, a warstwowym 7%+-2%)
to przy prawidłowym użytkowaniu podłoga nie spuchnie.
Oczywiście jeśli wilgotność wylewki przed montażem jest w normie, oraz zostanie ona zeszlifowana kamieniami i odpowiednio zagruntowana.
Polecam wybranie specjalistów, a my takimi jesteśmy www.artcorestudio.pl[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak to ma być parkiet, gdzie przewija się dużo ludzi warto zainwestować w jego ocieplenie. Znalazłam adres gdzie można to zrobić http://domino-ocieplanie.pl/posadzki.html .

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2015, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt, jeśli drewno chce się utrzymać w dobrym stanie przez lata, to trzeba o nie dbać regularnie.. ja tam jestem za panelami zdecydowanie, swoje kupowaliśmy w hebanie w krk (www.heban.net), druga sprawa to jeszcze odpowiedni montaż,bo to też istotna kwestia, łatwo to schrzanić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2015, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Knauf Therm oferuje specjalne rozwiązanie styropianów akustycznych dla podłóg drewnianych. Styropian akustyczny Knauf Therm Expert Acoustic powoduje obniżenie dźwięków uderzeniowych (np. stukanie butów) o 24-27 dB.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy dywan sprawdzi się na płytkach? Liczba postów: 27 Grupa: Robimy stro... Intensywna eksploatacja podłóg w obiektach biurowych i hotelowych sprzyja szybszemu zużywaniu się wykładzin podłogowych. Odpowiednia pielęgnacja i regularne czy...
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >