Podłoga do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

7 sierpnia 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecał deskę drewnianą - dobrze się prezentuje, a odpowiednio dobrze dobrana służy przez bardzo wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2017, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Do pokoju dziecka na pewno panele - dziecko podczas zabawy może porysować podłogę przez przypadek, więc parkiet nie będzie zbyt praktyczny. Z kolei płytki są zbyt zimne, a małe dzieci są jeszcze na etapie raczkowania, więc im będzie znacznie chłodniej niż nam. A na panele dać wykładzinę, ewentualnie dywan z krótkim włosiem, by łatwiej go było czyścić. Jestem pewien, że teraz da się kupić dywany i wykładziny hipoalergiczne, więc nie trzeba się martwić o pojawienie się podrażnień u malucha.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2017, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobnie jak wyżej - doradziłbym panele a na to wykładzine. Nie ma co ryzykować drogiej podłogi, którą dziecko może łatwo porysować.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 00:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ostanio podczas remontu sąsiedzi dali ekstra wykładzinę i wygląda naprawdę super

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku pokoju dziecięcego postawiłbym na tanie rozwiązanie gdyż wiadomo dzieci mają skłonności destrukcyjne - ja zainwestowałbym w panele zwykłe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2017, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętajcie, że pokój dziecka powinien być przede wszystkim kolorowy, przytulny i bezpieczny. W ten sposób będziecie w stanie odpowiednio zadbać o rozwój malucha. Więcej na ten temat znajdziecie w http://www.olomanolo.pl/category/parenting/. Warto zapoznać się z takimi informacjami, bo one mogą sprawić, że wychowanie dziecka przebiegnie Wam o wiele bezpieczniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny wzór paneli w jasnej kolorystyce na pewno będzie dobrym rozwiązaniem, natomiast pamiętajmy że dziecko lubi się bawić na podłodze więc proponuje rozłożyć tam jednak mimo wszystko dywanik z grubszym włosiem aby było przytulniej.

www.eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że drewniana będzie duzo solidniejsza i zdrowsza, niż panele



check my reference

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2018, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego, ile dziecko ma lat. Tutaj znalazłam ciekawy artykuł o podłodze do pokoju ucznia - https://dlh.pl/blog/podloga-drewniana może kogoś zainspiruje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie lakiery do parkietu polecacie do pokoju dziecięcego? Są jakieś ekologiczne, bezzapachowe, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >