Podłoga drewniana - oferta w Warszawie

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

3 lutego 2017, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto się wybrać do Vip Parkiet, albo do głównego salonu w Łomiankach, albo na Bartycką. Mają różne podłogi drewniane, od takich z drewna litego, a skończyszy na 3 warstowych albo laminowanych. Tu macie pełną ofertę, warto poczytać http://vipparkiet.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić również podłogi z naturalnego, dębowego drewna Chene które idealnie wpasują się w każda stylistykę mieszkania, są bardzo wytrzymałe i pięknie się prezentują w porównaniu do parkietu, paneli czy drewna sosnowego. Można sprawdzić na Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2017, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o ofertę podłóg drewnianych, to nie musisz szukać tylko na terenie Warszawy, spokojnie możesz również rozszerzyć to na sklepy internetowe, gdzie znajdziesz szeroki wybór eleganckich i dobrych jakościowo paneli w niższej cenie, zobacz na eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2017, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, jest masa fajnych sklepów internetowych, gdzie można znaleźć bardzo ładne podłogi w świetnych cenach. Należy do nich m.in. sklep http://www.parkietymarzen.com.pl/, my stamtąd zamawialiśmy podłogi ezgotyczne. Super wybór i atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o montaż podłóg drewnianych typu parkiety albo deski, to ja uważam, że bardzo ważny jest także ich montaż i zabezpieczenie. Dlatego warto zaangażować do tego fachowców - u nas podłogi drewniane montowała ekipa z Kliniki Parkietu i jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko jest zrobione na tip top, a jeszcze bardzo nam pomogli z wyborem chemii np.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musisz ograniczać się tylko do Warszawy jeżeli chodzi o wybór drewnianej podłogi, tutaj wystarczy że przejrzysz oferty dobrych sklepów internetowych , nie dość że wybór masz szeroki to w dodatku niższe ceny.

www.eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej poszukać producenta w okolicy, masz wtedy gwarancję solidnej podłogi



her comment is here

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: klusek80 napisał: Jeśli chodzi o montaż podłóg drewnianych typu parkiety
albo deski, to ja uważam, że bardzo ważny jest także ich
montaż i zabezpieczenie. Dlatego warto zaangażować do
tego fachowców - u nas podłogi drewniane montowała ekipa
z Kliniki Parkietu i jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko
jest zrobione na tip top, a jeszcze bardzo nam pomogli z
wyborem chemii np.


Czytałam sporo bardzo przychylnych opinii o tej firmie, my dopiero będziemy robić podłogi, ale zależy mi na sprawdzonej ekipie, na pewno się zgłoszę do nich z prośbą o wycenę. Czy orientujesz się może, jak jest u nich z terminami?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2017, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o parkiety Warszawa, to wybór jest bardzo duży, warto jednak szukać takiego miejsca, takiej firmy, w której zarówno kupimy podłogę, jak i chemię do niej, a dodatkowo załatwimy montaż. Ja mogę polecić Albinex, my byliśmy bardzo zadowoleni :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: klasykk napisał: Jeśli chodzi o parkiety Warszawa, to
wybór jest bardzo duży, warto jednak szukać takiego
miejsca, takiej firmy, w której zarówno kupimy podłogę,
jak i chemię do niej, a dodatkowo załatwimy montaż. Ja
mogę polecić Albinex, my byliśmy bardzo zadowoleni :)


Też u nich kupowałam wszystkie drewniane podłogi :) Faktycznie mają bardzo duży wybór i fachową obsługę. Kupowałam tam też całą chemię do podłóg - lakiery itp. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >