Pomysł na oryginalne łożko dla dziecka ??

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

5 września 2016, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do łóżka piętrowego dla dzieci to pełna zgoda i mam podobne zdanie, jest ono bezpieczne i dzieciaki zawsze mają wiele radości, zabawy. Nic nie zastąpi takiego łóżka.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2017, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

E tam, że dla starszych dzieci łóżko piętrowe może być nietrafione - sama bym takie brała, a mam tyle lat, ile mam na karku :D Zawsze chciałam takie mieć, więc w ten sposób bym spełniła swoje marzenie z dzieciństwa. A tak na poważnie teraz te łóżka traktuje się modułowo, to znaczy owszem, na górze będzie łóżko, ale dół zwykle jest fajnie gospodarowany, gdyż producent dodaje biurko, jakieś małe półki, dziecko będzie mogło odrabiać tam lekcje i się bawić. Ja lubię też łóżka z półkami na dole albo takie kompletnie odjechane kształty jak rakieta, wyścigówka itd. Widziałam też łóżko wmontowane jakby w szafę, ale nie wiem, jak do działa i gdzie chowa się wtedy wszystkie ciuchy. W każdym razie pomysł oryginalny i naprawdę można teraz coś ciekawego wepchnąć do malutkiej przestrzeni pokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2017, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się własnie wcale to nie podoba i nasz syn tez tego wcale nie chciał. Co prawda ma teraz 9 lat ale w zeszłym roku zmienialiśmy mu meble i pozwoliliśmy mu zdecydować co chce. Przyznam, że trochę nas zaskoczył, bo pokazał, że chce takie jak my mamy normalne a nie jak dla małych dzieci. Spodobała mu się system nemo na florimeble.pl i taki mu kupiliśmy. Normalne pojedyncze łóżko i reszta fajna, fynkcjonalna i widać już wtedy było, że dobrze wykonana. Na tyle co on dokazuje to inne juz dawno by żywota dokonałe, a te jakoś się nie poddają.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że lepiej trochę dołożyć i kupić zwykłe łóżko, które posłuży na długie lata. Z takiego łóżka auta strażackiego, czy nawet i piętrowego dziecko dość szybko wyrośnie. Nasz syn ma zwykłe, solidne drewniane łóżko kupione w Strzyżowie a Arborze i zarówno on, jak i my jesteśmy bardzo zadowoloeni z wyboru.: http://arbora.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2017, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj nie powinno być problemu, ponieważ jest kilka ciekawych wzorów do wyboru, dla chłopca bardzo fajną opcją będzie łóżko w kształcie samochodu :)



Meblerafalszczapa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2017, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie, to łóżko niekoniecznie musi być oryginalne. Co jak co, ale tutaj wygoda jest najważniejszą cechą.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2017, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A tu się z Tobą @ryba w zupełności zgadzam, wygoda nade wszystko. Naszemu synowi tez kupiliśmy normalne łóżko na meble hot, gdzie pomogli na w doborze materaca, który to właśnie ma największy wpływ na wygodę. Powiem tak, syn ma 7 lat, a tyle co on na nim dokazuje to inne juz dawno by żywota dokonało.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2017, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiałbym na klasyczne łózko, dziecko przecież i tak z niego wyrośnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2017, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że niema co kupować takich wymyślnych. Nasi chłopcy też mają normalne łózka, które de facto sami sobie wybrali na florimeble.pl. Przyznam, że naprawdę są ładne, a i porządnie zrobione bo jakoś jak obaj zaczną szaleć to wielokrotnie musimy ich uspakajać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wymyślne czy nie, to kwestia gustu i ewentualnej chęci sprawienia dziecku frajdy. Dziecięce łóżka a'la samochód są bardzo fajne i myślę, że spokojnie do 7-8 roku życia chłopiec będzie miał ochotę w nim spać. Jak ktoś woli neutralne łóżko to można kupić takie, jak model Gabriel z http://kdcmeble.com/pl/lozka-dla-dzieci/. Dla dziecka bezpieczne, bo z zaokrąglonymi narożnikami, dla starszego atrakcyjne, bo nie jest dziecięce.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >