Projekt domu parterowego

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

12 września 2023, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam projekty domów parterowych z HAUSm2 są one w technologii szkieletowej drewnianej https://hausm2.pl/oferta/ Firma może każdy model domu dostosować pod klienta lub zaprojektować budynek indywidualny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2023, 08:00

Dzień dobry, wybór projektu domu parterowego zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Oto kilka ciekawych projektów domów parterowych, które mogą Cię zainteresować:

- Styl klasyczny: Jeśli preferujesz styl tradycyjny, zwróć uwagę na projekty z gankami, dużymi oknami i przytulnymi wnętrzami.

- Nowoczesny minimalizm: Jeśli cenisz nowoczesny design, mogą spodobać Ci się projekty z płaskimi dachami, dużymi przeszklonymi fasadami i minimalistycznymi wnętrzami.

- Ekologiczne rozwiązania: Jeśli zrównoważony rozwój jest dla Ciebie ważny, szukaj projektów, które zawierają naturalne materiały, energooszczędne technologie i opcję instalacji paneli słonecznych.

- Domy z otwartym planem: Jeśli lubisz otwarte przestrzenie, szukaj projektów z dużymi salonami i kuchniami, które są zintegrowane w jedną przestrzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2023, 15:13

Cześć wszystkim! Ostatnio zastanawiałem się nad tym, jak znaleźć odpowiedni projekt domu. Trafiłem na projekty domów i w moim przekonaniu, mają tam naprawdę bogatą ofertę. Czy ktoś z Was już miał okazję korzystać z tej strony? Jakie macie wrażenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2023, 08:58

Szeroki wybór świetnych projektów można znaleźć na stronie https://www.e-domy.pl/. Polecam bo sam znalazłem tam idealny projekt domu dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2024, 12:45

Użytkownik Inatka93 napisał: Dzień dobry, jakie projekty domów parterowych są waszym
zdaniem warte zobaczenia?

Ciekawe parterówki znajdziesz na https://www.uarchitekta.pl/projekty/domy-part erowe-projekty

Ten post był edytowany przez Jurek09T dnia: 2 lutego 2024, 12:48
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

wczoraj, 11:34

Sprawdź też projekty domów z pracowni ArchDOM. Dużo ciekawych projektów domów parterowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Dobra restauracja Liczba postów: 294 Grupa: Domy szereg... Jeśli mówimy o jedzeniu w restauracjach, dla mnie najważniejsze są składniki. Jeżeli interesuje was, na jakich składnikach opiera się kuchnia hiszpańska, odsyła...
  • Przeprowadzka Liczba postów: 94 Grupa: Domy szereg... Czy ktoś z Was ma doświadczenie w przeprowadzce za granice?
  • dozowniki do mydła? Liczba postów: 36 Grupa: Domy szereg... W dziedzinie utrzymania czystości w placówkach edukacyjnych, takich jak szkoły czy przedszkola, ważne jest, aby stosować środki bezpieczne dla dzieci. Sklep htt...
  • Budowa domu Liczba postów: 157 Grupa: Domy szereg... Ceny materiałów budowlanych to obecnie niezła kpina. Ale jeszcze większą kpiną są ceny mieszkań. Tu już jest zupełna masakra. Mam nadzieję, że coś się poprawi w...
  • Remont Liczba postów: 24 Grupa: Domy szereg... Od jakiego pomieszczenia najlepiej będzie rozpocząć remont generalny?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19076 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >