Pustaki

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

27 maja 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ytong nie odprowadzają wody na zewnątrz, są bardzo chlonne ale blokowane przez styropian zaczną zwracać wilgoć do środka, mój sąsiad ma ten problem, także no nie poelcam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2011, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

taki duży a takie głupoty gada. Nie ważne jakie bk, czy to Solbet czy to Ytong czy to H+H czy jakieś zupełnie inne nie ma takiej sytuacji jak opisana powyżej, chyba, że ktoś źle zbuduje, ale to już inna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2011, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

tak zapewne leje sie strumieniami i mozna odzyskiwac wode ze scian :)
jeszcze wiekszej paranoi nie slyszalem!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

słyszałem, że można nawet sie wykąpać. Nie trzeba płacić rachunków za wodę bo ściana sama filtruje i mamy zdatną wodę! Ach to bk jest jednak cudowne

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

moze jeszcze sciany zyja bo oddychaja!
ludzie rozsiewaja glupoty bo poczytali jakis marketingowy belko konkurencji i powielaja debilizm...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

wygląda na to, że tymczasowo temat został wyprany z bredni na temat bk. Swoją drogą ciekawe czemu tylko bk jest tak atakowane? Czyżby konkurencja "robiła" ze strachu i rozświewała plotki?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2016, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do budowy domu zdecydowałem się wykorzystać bloczki ścienne i bloczki fundamentowe z keramzytu. Imo moim zdaniem jeden z najlepszych materiałów do postawienia domu. Materiał jest solidny, ale przede wszystkim świetnie zastępuje zwykłego pustaka. Cenowo, dla osoby kupującej - bardzo atrakcyjny. Możesz sobie więcej o nim poczytać na www.keramzytsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 00:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy z tych materiałów potrzebuje dodatkowej ochrony przed tudnymi warunkami atmosferycznymi. Zanim jeszcze zaczniecie budować to przecież to wszystko stoi na zewnątrz pod deszczem, a wiem, na przykładzie szwagra, że szybko przez to się niszczy, dlatego sugeruję zabezpieczyć pustaki przed deszczem plandekami pokryciowymi, które można tanio i szybko dostać u http://pl.dr-thiel.net/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

My również dostarczmy plandeki. Wykonujemy plandeki na zamówienie wg wymiarów i potrzeb klienta.

zapraszamy
GPH Surtex Sp. z o.o.
tel.: 58 667-45-00

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam się zainteresować keramzytobetonem, ten typ pustaków jest genialny, ale brakuje mu popularyzacji. Trochę promowania produktu i złoty biznes ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 159 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 306 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • jakiej firmy brame garażową wybrać? Liczba postów: 252 Grupa: Technologie... Pamiętajcie, że przy wyborze bramy, oprócz odpowiedniego produktu, bardzo ważne jest profesjonalne wykonanie pomiarów i uzgodnień na budowie, profesjonalny mont...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 627 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Beton - jaki wybrac Liczba postów: 49 Grupa: Technologie... Osobiście staram się korzystać z polecanych mi usług, w ten sposób uzyskuje na ogół oczekiwanych efektów. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta zbiorników bet...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >