Pytanie o program do kosztorysowania

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

21 lipca 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A ten ich program to dno jakich mało. I nie piszcie o narzekaniu i o demo na ich stronie bo norme standard chyba wszyscy znają i nie trzeba jej sprawdzać a ten program to dno

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo łatwo się pomylić własnie dlatego sam osobiście wolałem tego nie robić przy wiekszym projekcie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2017, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie zostałem "szczęśliwym" nabywcą programu do biura INFOTAX 2017. Ogólnie masa niepotrzebnych informacji. Pracuje do tej pory na faktury ns też z net system. Ale na dzień dzisiejszy nie ogarnia wymogów, więc pomyślałem "pewnie mają coś nowszego z większymi możliwościami... I ZONK. NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie kupujcie programów Net System m.in.Eurobud NS-nic nie warte( oszuści).Net System zadzwoniła do mnie oferując program Norma Standard ponieważ rząd chce ujednolicić system przygotowania kosztorysów i w kwocie 300 zł mogę zakupić program Normę Standard ponieważ jest dofinansowanie (ten program przecież kosztuje o wiele więcej)-zgodziłem się. Lecz na drugi dzień zadzwoniłem do tej firmy pod nr. 668 606 733 lub 668 603 965 gdyż dochodziło do mnie że to ściema . Pani pod tym numerem zapewniła,że to prawda(czyli otrzymam Normę Standard). Po otrzymaniu przesyłki otrzymałem Eurobud, które jest nic nie warte.Po ponownym wykonaniu telefonu do firmy telefon nie odzywał się. zadzwoniłem z innego numeru odebrała ta sama Pani. Powiedziałem Jej,informując że oszukuje ludzi.Ale Ona zachwalała program Eurobud NS nic nie robiąc z oszustwa.Chyba złożę doniesienie do prokuratury.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2018, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten program to totalna porażka. Z programem do kosztorysowania nie ma nic wspólnego. Najgorsza wersja normy to statek kosmiczny w porównaniu z tym czymś. NIE POLECAM. STRATA CZASU I PIENIĘDZY. Niestety już nie popełnię błędu zakupu programu bez spawdzenia wersji demo, nauka niestety dużo kosztuje. Nie chcę użyć słowa że jest to oszustwo, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2018, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: maisiek napisał: Ten program to totalna porażka. Z programem do
kosztorysowania nie ma nic wspólnego. Najgorsza wersja
normy to statek kosmiczny w porównaniu z tym czymś. NIE
POLECAM. STRATA CZASU I PIENIĘDZY. Niestety już nie
popełnię błędu zakupu programu bez spawdzenia wersji
demo, nauka niestety dużo kosztuje. Nie chcę użyć słowa
że jest to oszustwo, ale nic innego nie przychodzi mi do
głowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2018, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mam ten sam problem :Ci konsultanci to przyuczone osoby , wyuczone teksty nie mają nic wspólnego z budownictwem .Wszystkie chwyty dozwolone aby sprzedać produkt.Po tym jak zakupiłem ten bubel próbowali wcisnąć mi certyfikat jakaś europejska firma która nie ma nic wspólnego ani z Unią a cóż dopiero z dofinansowaniem.Okazało się ,że mój przyjaciel trafił tam i pracował do czasu aż przestał kłamać .Wymyślają nie istniejące instytucje i dalej nabierają ludzi.Mielą byle zbajerować a jak już kupisz nie masz szansy na zwrot. Ktoś powinien się tym zająć .Nie dajcie się nabierać .

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2019, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam to samo zdanie co mój przedmówca... Nic dodać i ni ująć.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2020, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie zostałem namówiony do zakupu programu do kosztorysowania od MACROSOFT EUROPEJSKIE KOSZTORYSOWANIE NORMATYWNE EKN 2020. Jeśli macie niepotrzebne 350zł to możecie to kupić. Program bezużyteczny, łatwiej w ciemno na kartce papieru zrobić kosztorys. Przestrzegam przed zakupem tego badziewia.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2022, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę sam nie bawić się w kosztorysowania tylko zlecam to profesjonalnej firmie. Od lat współpracuję z firmą BAKS https://bakskatowice.pl/oferta/kosztorysowani e, której zlecam regularnie kosztorysowanie robót budowlanych. Tak się składa, że u nas w firmie budowlanej to nasza pięta achillesowa i musimy posiłkować się firmą zewnętrzną.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >