Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

15 stycznia 2015, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety bo nie tylko lepiej wyglądają ale też są wygodniejsze w ogólnej obsłudze od żaluzji. Ja kupiłam je od http://ideal-rolety.pl/ we wrocławiu i nie wyobrażam sobie teraz powrotu do żaluzji ani tym bardziej do firan.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2015, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie rolety to znacznie lepsze rozwiązanie. Mam rzymskie z Roletexu i jestem z ich zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2015, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie rolety wygrywają. Natomiast zasłony odchodzą do lamusa.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2015, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście jestem zdecydowanie za roletami. Moim zdaniem są dużo bardziej praktyczne niż żaluzje. Świetnie sie prezentują. Widziałam ze tutaj http://lotari.pl mają bardzo fajne wzory rolet. Zauważyłam też że coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Mało kto ma już u siebie żaluzje.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2015, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy. Mam głównie rolety w oknach, ale np w łazience, mam żaluzje. I uważam, że to dobry wybór, bo łatwo je utrzymać w czystości. U mojej teściowej są piekne drewniane żaluzje. Wiec wybór należy do pytającego. I porządne, drewniane żaluzje są dużo droższe od rolet :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2015, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy rolety. Jakoś nie mam przekonania do żaluzji. W Roletexie mają świetne rolety dzień/noc - to jest moje ulubione rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2015, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

nikt nie powiedział, że rolety zewnętrzne muszą być brzydkie czy nieestetyczne! mi udało się kupić równie solidne,co stylowe od firmy www.wesa.pl uważam,że to nie tylko zabezpieczenie,ale i ozdoba naszego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2015, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

wiele zależy od przeznaczenia takiej osłony,a żaluzje i rolety mogą nadać pomieszczeniu dodatkowego uroku. u nas w domu są ładne roletki materiałowe z www.fenti.pl to rozwiązanie najbardziej nam odpowiadało.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2015, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy do czego....zobacz tutaj http://jokerjunior.pl/ są przepiękne, nowoczesne...ogromy wybór na pewno znajdziesz coś co będzie odpowiadało Twoim potrzebom..nawet nie wiedziałam, że takie cudeńka teraz robią.

Ten post był edytowany przez anastazja4390 dnia: 7 lutego 2015, 23:11
Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2015, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

rolety są zdecydowanie najbardziej praktyczne – tylko, jak ktoś wcześniej wspomniał – trzeba wybrać porządne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 402 Grupa: Porady i op... Uważam, że meble biurowe na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących spersonalizowanych rozwiązań do swojego biura. Masz tam możliwość dostosowani...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Każdy kto prowadzi własną firmę budowlaną powinien też mieć i własne maszyny. Szczególnie jeśli są to maszyny, które często są w takim przypadku używane. Ja pol...
  • sklep muzyczny małopolska Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... A w Wawie?
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3752 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Umywalka nablatowa Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Jeśli nadal szukasz umywalki, to polecam zajrzeć do sklepu https://przemax.pl/ Znajdziesz u nich solidne umywalki w dobrej cenie. Mam rok czasu jedną z nich i j...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >