Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

1 lipca 2013, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem ciekawą ofertę oraz dużą swobodę wyboru tkanin ma sklep http://roletyoutlet.pl. Ceny są naprawdę przystępne. Jeśli szukasz rolety,plisy czy żaluzji - tutaj masz z czego wybierać.

Ten post był edytowany przez mathijas dnia: 1 lipca 2013, 11:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2013, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy tak dużej ofercie wzorów i kolorów to już chyba trochę kwestia upodobań i stylu, jaki mamy w mieszkaniu:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2013, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym nie zmieniała rolet na żaluje. Co prawda żaluzje są praktyczne, ale nie wyglądają zbyt ładnie. Zakładałam ostatnio w kuchni i w salonie rolety rzymskie i mogę je w 100% polecić:) Rolety są tańsze, bardziej nowoczesne i estetyczne od tradycyjnych żaluzji. Swoje zamawiałam w studiu firan w Olsztynie (ul. Polna gdybyś chciała się wybrać ;)) kobietka przyjechała, zrobiła pomiar, pokazała katalog z materiałami i wzorami. Bardzo dobrze doradziła mi co wybrać (jak się okazało zupełnie odwrotnie do mojego pomysłu :D) i przyjechali zamontować gotowe rolety. Pokój i kuchnia wyglądają dużo cieplej niż wcześniej, rolety doskonale komponują się ze ścianami i meblami. To ich strona, może znajdziesz coś ciekawego dla siebie :) http://www.studiofiranowe.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2013, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, rolety wyglądają o niebo lepiej niż żaluzje. Myślę, że to kwestia indywidualna. Żaluzje są bardziej praktyczne i jednocześnie brzydsze. Pytanie tylko czy zależy nam na tym, żeby uwolnić się od słońca, czy uwolnić się od słońca i mieć ładne wnętrze. Ja osobiście kierowałbym się ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2013, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Bezdyskusyjnie najładniejsze i najbardziej praktyczne są żaluzje drewniane. Największy plus to możliwość sterowania światłem. Żaluzje można czyścić co przy roletach/roletach dzień/noc sprawia poważny problem, plisy zachlapane tłuszczem (okno w kuchni)pozostaną z plamami do końca swych dni.
Jest jeden minus jeśli chodzi o żaluzje drewniane - są drogie, dlatego większość użytkowników decyduje się na rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2013, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Też miałam ten dylemat. Wszystko jest zależne od tego co oczekujemy. Funkcjonalność, zastosowanie, wiecie o co chodzi. Ja sama też się nie bardzo znałam, ale przedzwoniłam w pare miejsc i powoli zaczynało mi się rozjaśniać wszystko. Najbardziej do rzeczy byli http://www.debastor.com/ i im zleciłam projekt i instalacje rolet.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2013, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ostatnio znalazlam zaluzje bambusowe, wyglądaja naprawdę super, musze się chyba skusić, ale do tej pory byłam zwolennikiem rolet rzymskich np, takich http://www.tekstylialand.pl/szycie-na-miare-r olety-rzymskie-c-58_59.html

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2013, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety, nie zbiera się na nich tak kurz, a typu dzień noc czy rzymskie są na tyle ładne, że nie zastąpiłbym ich nigdy żaluzjami.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2013, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Ja też mam rolety dzień/noc Roletex od ponad roku i wyglądają jak nowe. Trzeba by na nie coś wylać, żeby były plamy czy przebarwienia. Przy normalnym użytkowaniu nie ma prawa się im nic stać.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2013, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: młoda26 napisał: Dokładnie. Ja też mam
rolety dzień/noc Roletex od ponad roku i wyglądają jak
nowe.
Trzeba by na nie coś wylać, żeby były plamy
czy przebarwienia. Przy normalnym użytkowaniu nie ma prawa
się im nic stać.


Dokładnie. A gdzie kupiłaś te rolety? Mechanizm przesuwający materiały względem siebie się nie psuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 44 Grupa: Porady i op... Ostatnio zauważyłem, że torby worki na ramię stają się coraz bardziej popularne, i szczerze mówiąc, całkowicie rozumiem, dlaczego. Kto z nas nie ceni sobie prak...
  • odkurzacz, jakiej firmy? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Aby ułatwić sobie sprzątanie niezbędne są nam do tego pomocne urządzenia takie jak odkurzacz. Dzięki temu urządzeniu sprzątanie idzie nam dużo sprawniej. Wybór....
  • Moc cekawych pomysłów na prezent Liczba postów: 113 Grupa: Porady i op... Zbliżają się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki i jak zwykle mam dylemat, co jej kupić. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że idealnym prezentem bę...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 68 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 300 Grupa: Porady i op... Mi znajomy polecił Mitsubishi Electric, zawsze chciałem mieć klime w swoim domu i jestem mega zadowolony z jakości sprzętu

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19331 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >