Rusztowania

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

29 kwietnia 2015, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Najczęściej są to jakieś strzępy, które kiedyś były siatkami, a dziś w ogóle nie spełniają swojej roli. Ostatnio widziałem kilka takich budów i właśnie dość amatorsko wykonawcy do tego podchodzili.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Amatorsko to raz, dwa – że szkodzą. Dobra siatka chroni przed nasłonecznieniem i wiatrem, co zapobiega nadmiernemu wysychaniu ściany. Jeśli siatki nie ma, praca jest niezgodna z technologią.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Są teraz takie fajne siatki, na których można sobie wydrukować reklamę i jeszcze na tym zarabiać. Przecież to dobra powierzchnia reklamowa jest. Takie siatki widziałem symarze. Pasuje praktycznie do wszystkich rodzajów rusztowań.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2015, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kowalsky napisał: Są teraz takie fajne siatki, na których można sobie
wydrukować reklamę i jeszcze na tym zarabiać. Przecież
to dobra powierzchnia reklamowa jest. Takie siatki
widziałem symarze. Pasuje praktycznie do wszystkich
rodzajów rusztowań.


A z tą powierzchnią reklamową to rzeczywiście fajna sprawa jest. Jak się coś robi w centrum miasta to sporą kasę można sobie za reklamę policzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2015, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Reklama reklamą, ale siatka pomaga ogarnąć w sposób prawidłowy elewację – to jej główne zadanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Rusztowania obecnie się wynajmuje. Nie ma sesnu posiadać własnych, jeśli wykonuje się na nich mało prac. W tej chwili korzystam z rusztowań od wynajętych od www.ramirent.pl i myślę, że to bardzo ciekawa opcja. Jestem za tym, żeby tak robić częściej bo koszta są niewielkie a kłopotu to oszczędza sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2015, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem, że jest jakaś stawka dzienna/tygodniowa, a nie godzinowa?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wynajmowałem rusztowanie u www.euro-rusztowania.pl to była stawka dniowa, także myślę, że akurat w tej kwestii można się dogadać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Rusztowania w różnych wariantach od podstawowych po zaawansowane znajdziesz w wypożyczalni sprzętu budowlanego www.ramirent.pl, sam często wynajmuję od nich nie tylko ruszsztowania ale także elektronarzędzia do bardziej skomplikowanych prac w domu. Mają ciekawą ofertę i warto się nimi zainteresować.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy opłaca wynajmować się rusztowania do małej budowy? Przeglądam ofertę wypożyczalni sprzętu budowlanego - www.ramirent.pl i zastanawiam czy jest to korzystniejsze rozwiązanie od kupna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >