Rusztowania

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 lipca 2010, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich, nazywam się Przemek Olszewski. Jako że pracuję w jednej z firm oferujacej rusztowania i mam dostęp zarówno do wiedzy jak i fachowców, chciałbym to wykorzystać i pomóc Wam w rozwiązywaniu wszekich problemów związanych z rusztowaniami i szalunkami.
Pozdrawiam,

Przemek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrze, że takie osoby mówią o tym na forum, napewno komuś ta wiedza się przyda, a przepraszam na terenie jakiego województwa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprzedajemy w zasadzie na całym świecie :), a co do wynajmu to jak na razie skupiamy się na województwach małopolskim, śląskim, świętokrzyskim i podkrapackim, ale później kto wie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2010, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już rusztowanie kupiłem, ale teraz zastanawiam się nad drabiną przegubową z platformą do prac wykończeniowych wewnątrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2014, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii rusztowań warto się zastanowić czy my aby na pewno potrzebujemy rusztowanie jeśli tak to najlepiej wynająć od jakiejś firmy, a jeśli nie to lepiej kupić sobie jakąś dobrą drabinę, która na pewno jest dużo bardziej funkcjonalna niżeli rusztowania (oczywiście jej użycie jest ograniczone) w sklepie, o którym wspomniał kolega wyżej nie do końca kojarzę ofertę, natomiast najlepsze są AlVE - drabiny aluminiowe, jakby nie patrzeć są wysokiej jakości i produkuje je Polska firma więc to taki wątek, dla patriotów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2014, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

śli szukacie wynajmu rusztowań to mogę polecić wam firmę działającą na terenie śląska - http://www.wynajemrusztowan.slask.pl/ . Wynajmują rusztowania w najniższych cenach w regionie. Sprawdźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii drabin jak najbardziej mogę się zgodzić z kimś kto polecił ALVE - tutaj macie http://www.alve.pl/ adres dystrybutora i naprawdę w kwestii drabin to z całą pewnością są mercedesy. Najważniejsze, że są w normalnych cenach i bardzo solidnie wykonane. Jeśli chodzi o rusztowania to na śląsku warto zapoznać się z ofertą Rusztowania - wynajem. Kwestia jeszcze w tym do czego Wam potrzebne jest te rusztowanie, chociaż akurat ta firma, z tego co wiem zajmuje się kompleksowo tematyką rusztowań, jej jedyny minus, że działa tylko w obrębie Śląska.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2014, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Rusztowania wynajmuję. Zauważyłem, że posiadanie własnych jest zupełnie nieopłacalne. Zwykle wynajmuję rusztowania ramowe od http://www.ramirent.pl/, które niezależnie od terenu na jakim zostaną położone stoją bardzo pewnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2015, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, przy budowie domu rusztowania to podstawa jest, tak więc warto się zainteresować tematem i poszukać sprawdzonej firmy. Ja akurat w www.euro-rusztowania.pl wynajmowałem rusztowania potrzebne do budowy i potem do wykończenia – to znaczy elewacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym też wspomniał o tym, o czym zapominają firmy trudniące się pracami elewacyjnymi, czyli na przykład brakiem odpowiednich siatek.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >