Skórzany wypoczynek

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

16 lutego 2014, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, ja wole takie sofy z ktorych ściaga się matrerial i można to wyprać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2014, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam skórzane zestawy wypoczynkowe. Bardzo podobają mi się duże skórzane fotele oraz sofy, najlepiej w jakimś jasnym kolorze. Nie przepadam za czarnymi zestawami, bo według mnie, są one nieco przytłaczające i na pewno nie sprawdzą się w każdym salonie.


___________
adres dla firmy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2014, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Więcławski napisał: No i kupiłem etap sofę jednak, ale zestaw modułowy, więc
sobie sam dobrałem poszczególne elementy, skóra brązowa


ja kupiła niestety kolor biały i podczas użytkowania kolor zrobił się nieciekawy :(

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2014, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik wjakobs napisał:
ja kupiła niestety kolor biały i podczas użytkowania
kolor zrobił się nieciekawy :(


Niestety, ale białe meble nie zawsze wyglądają idealnie w salonie, kiedy codziennie się o nie ocieramy. Dlatego z jasnych odcieni polecam wybrać kawę z mlekiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik magda_gdy napisał: Uwielbiam skórzane zestawy wypoczynkowe. Bardzo podobają
mi się duże skórzane fotele oraz sofy, najlepiej w
jakimś jasnym kolorze. Nie przepadam za czarnymi zestawami,
bo według mnie, są one nieco przytłaczające i na pewno
nie sprawdzą się w każdym salonie.





___________

adres
dla firmy


sprawdź sobie ofertę etap sofy, szczególnie modele w obiciu z naturalnej skóry, która kolory nie traci i nie zmienia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2014, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie, zgadzam sie z przedmowczynia. kwestia jest jakosci materialu jaki wybieramy, skora naturalna jak sie ja pielegnuje to nie ma prawa zmienic koloru, ale trzeba o nia dbac, bo nawet najlepsza z etap sofy nie wytrzyma jak bedzie poprostu zaniedbana

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Więcławski napisał: sulej, jak kupujesz byle co to moze i Ci pęka, etap sofa to
porządna firma, a co do grzania w lecie, to nie stawiaj
sofy tam gdzie padają na nią promienie słoneczne
bezpośrednio i będziesz miał z głowy, litości


Zaraz ze kiepskie kupiłem, skad wiesz :P Kupiłem dobre, ale skóra ma to do siebie że jeśli jest długo używana to może sie coś z nią dziać i tyle

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

a z kolei nie uzywana moze tez sie zniszcyzc :D wiec wole chyba uzytkowac wiedzac ze jak sie zuzyla to od mojego tylka niz zeby stala i sie marnowala :D

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2014, 06:34

Zgadzam sie: good 0 bad

zużycie a zużycie to też róznica, przecież lepiej jak się zużyje pow wielu latach użytkowania niż po roku od zakupu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2014, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Też racja,ale to tylko i wyłącznie kwestia raz materiału z jakiego bezie wykonany a dwa tego w jaki sposób będziemy dbać o swój komplet wypoczynkowy.


www.DeDekor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dywan do sypialni Liczba postów: 50 Grupa: Ciekawe pom... Wybór firmy specjalizującej się w praniu dywanów zależy również od jej dostępności i terminowości. Czas oczekiwania na usługę oraz możliwość dostosowania termin...
  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >