Skórzany wypoczynek

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

24 września 2013, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak ta sofa wygodna?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2013, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

majka, bardzo wygodna i dobrze się komponuje s całym salonem, no ja jestem zadowolony, a jakość jest wysoka, takze jak najbardziej etap sofę polecam, nie polecam tylko zakupów mebli on-line

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2013, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Są super wygodne te nory ktore ja mam. Warto je kupic naprawde. Na jakies posiadowki na piwo i inne to jak złoto. Polecam naprawde firme Etap Sofa.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2013, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

blipka jakie nory? o czym Ty mówisz? możesz wypowiadać się o konkretnych modelach?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2013, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Skórzanego wypoczynku nie polecam, bo one zazwczaj po pewnym czasie albo sie przecierają, albo zaczynają pękać. Latem też są mało przyjemne bo przyklejają sie do ciała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2013, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

sulej, jak kupujesz byle co to moze i Ci pęka, etap sofa to porządna firma, a co do grzania w lecie, to nie stawiaj sofy tam gdzie padają na nią promienie słoneczne bezpośrednio i będziesz miał z głowy, litości

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2013, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Może to ekoskóra i dlatego pęka? Bo ta prawdziwa trzyma się latami,szczególnie jeżeli odpowiednio o nią zadbamy wiec tutaj raczej nie ma żadnego ryzyka pod tym względem.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2014, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

być może, w mojej etap sofie ja mam skórę naturalną

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2014, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

skore czy ekologiczna czy naturalna trzeba lubic, ja mam zestaw u siebie z ekologiczna i jak jest dobra to nie popeka, jak obicie jest jakiejsc marnej jakosci to bedzie szybko pekac, naturalna skora to w ogole inna polka. generalnie w etap sofie nie traficie na zaden bubel

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2014, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

buchu, dzięki za opinię, ale jednak eko skóra do naturalnej to ma się jak niebo a ziemia, ale przyznam ci rację, ze można trafić na dobre modele z eko skóry, z której ludzie są zadowoleni, swoją etap sofę akurat chwalę, bo nie mam problemów ani z pęknięciami, ani z naciągnięciem skóry, żadnych odbarwień i przetarć

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >