Sprawdzeni architekci wnętrz

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 lipca 2011, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystacie z usług projektanta wnętrz?? Ja zdecydowałam się na aranżację mojego mieszkania. Pomogą mi przy tym projektanci wnętrz 3esdesign, zostali mi poleceni i są sprawdzoną firmą!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A powiedz mi czemu ty wszędzie reklamujesz tą firmę... Wszędzie gdzie wpadnę na Twój post jest o jednym i tym samym, to nie jest portal do reklamy! Każdy widzi, że to jawna reklama.

Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem jakbyś coś doradzał, coś mówił lecz jeżeli po prostu mówisz, że oni są zaje**** to sorry wrong place..

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Doradzam! Polecam sprawdzonych fachowców 3esdesign! Jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać z ich usług, to wie że warto:)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, a ja jestem tępym rekinem który nie rozpoznaje spamu od porad :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2011, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja postanowiłam sama zaprojektować swój dom. Oczywiście posiedziałam trochę na forach, poszperałam w internecie i wyszło mi całkiem fajnie. mi się podoba, kiczu unikałam jak diabeł święconej wody. i wyszło super!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No to pochwal się z miłą chęcią zobaczymy Twoje dzieło !! :D

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

2 mieszkanie robie z 3deforma. Jestem zadowolony, tylko ich fachowych(firma bud) ma dluugie terminy

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2011, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jak komuś zależy na szybkim terminie to już odpada zdecydowanie firma, moi znajomi korzystali z archetonu i są zadowoleni

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2012, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Z czystym sumieniem firmę decoroom mogę polecić, solidnie, za rozsądne pieniądze i bez schematycznego podejścia co przy projektowaniu jest istotne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 67 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ara... Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksy...
  • Malowanie mebli sosnowych Liczba postów: 15 Grupa: Ekspert ara... Interior ideas are always creative to bring comfort to everyone. It's like me playing stumble guys, so much fun

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >