Sprawdzeni architekci wnętrz

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

8 maja 2012, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim dają gwarancje na wykonane prace, a płaci się wraz z postępem prac w lokalu, a nie z góry.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2012, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak piszecie, 4 raty , ja nawet na 5 miałam rozłożone, z ostatnią płatnością po odebraniu lokalu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2012, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak piszecie, 4 raty , ja nawet na 5 miałam rozłożone, z ostatnią płatnością po odebraniu lokalu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2012, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja nie wyobrażam sobie płacić inaczej za tego typu usługi, a co dziwne niewiele firm, pozwala na podobne jak w decoroom finansowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2012, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Możecie wrzucić koszty usług Decoroom, da się przy 50metrwoym mieszkaniu w 50tys wyrobić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2012, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie nawet w dość dobrym standardzie , przy ofercie jaką mają mieszając pakiet Gold i Silver zapłacisz nie więcej niż 35-40 tys. oczywiście z materiałami, robocizną, projektem itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2012, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w temacie.... Czy ktoś korzystał z usług firmy redNet Dom ? Sprawdziłem ich ofertę i realizacje na stronie i powiem że przekonują mnie ale wolę poznać jeszcze opinie osób ,które może wykańczały. Ich storna www.rednetdom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2012, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolego byłem na rozmowach i w rednecie i decoroom i mam dośc dobre porównanie ich ofert. Cenowo i materiałowo wychodzi tak , że pakiet Gold rednetu to Silver praktycznie Decoroomu, a cena nizsza więc chyba wniosek jest prosty,

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2012, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei podczas modernizacji swojego mieszkania skorzystałem z usług firmy Tetate z Warszawy i jestem bardzo zadowolony z ich profesjonalnego podejścia. Polecam !

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2012, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.tetate.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też