Sprawdzeni architekci wnętrz

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2012, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko w tej firmie która podajesz jest sam projekt, a klienci teraz najczęściej szukają kompleksowej usługi wraz z wykończeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2013, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

może ktoś korzystał z usług Biura Projektowego www.pro-studio.pl polecono mi tą firmę, istnieją na rynku już wiele lat, więc może są tacy co mogą coś więcej powiedzieć o tej firmie z Wrocławia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2013, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja bym prosił o opinie o decoroom, jestem po pierwszym spotkaniu i wszystko wygląda ok, ale kogoś z byłych klientów chciałem prosić o pare słów o współpracy na etapie już prac budowlancyh, wykończeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2013, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Poczytaj fora i opinie klientów. Plus za jakość prac, podejście oryginalne pomysły i rozsadne ceny. Na terminowość tez nikt raczej nie narzeka.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik majkale napisał: Ja z kolei podczas modernizacji swojego mieszkania
skorzystałem z usług firmy Tetate z Warszawy i
jestem bardzo zadowolony z ich profesjonalnego podejścia.
Polecam !


Świetne portfolio i plus za to, że projektem zajmuje się architekt, a nie osoba po kursie projektowania wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2013, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kwieczko napisał: Poczytaj fora i opinie klientów. Plus za jakość prac,
podejście oryginalne pomysły i rozsadne ceny. Na
terminowość tez nikt raczej nie narzeka.


To co się rzuca w oczy to aranżacje. Normalne, funkcjonalne, a nie tak jak na wielu fotkach niektórych firm, z jakimiś udziwnieniami wizji projektanta, które fajnie wyglądają na zdjęciach , tylko są kompletnie niepraktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2013, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystałem z usług tej firmy: http://projekty-domow-maserbud.pl/ i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Mają tanie projekty, i bardzo ciekawe, zrobione z wyobraźnią. Naprawdę jest w czym wybierać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2013, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystałem z firmy www.annainteriors.pl Projekty mają oryginalne i nie są drodzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2013, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli projekt to najlepiej od firmy , która się tematem kompleksowo zajmie, także wykończeniem, nadzorem itd. Jeśli szukacie kogoś w Warszawie i okolicach to mogę polecić firmę DecoRoom.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2013, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem ostatnio z usług Deco Nova - http://www.deconova.pl/ - firma nowa na rynku z tego co się orientuję, ale widać, że znają się na rzeczy.

Ten post był edytowany przez Areq dnia: 11 lipca 2013, 10:46
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >