Spray do czyszczenia styków elektrycznych

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

19 września 2022, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie jakiś sprawdzony produkt, który poradzi sobie przy niskich i wysokich temperaturach? Chodzi o korzystanie z tego w miejscach, gdzie styki są narażone na wilgoć. Macie coś sprawdzonego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2022, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, mam, ten - https://sklep.grupamarat.pl/spray_do_czyszczenia_stykow_elek trycznych_7039-400ml_loctite,pid-85641 Jego użyjesz też do bezpieczników i przełączników. Przy niskich temperaturach nie mam żadnego problemu. Ogólnie testowaliśmy już kilka produktów Loctite z tego sklepu i wszystkie spełniły oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2022, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znam tę markę. A możliwe też, że kiedyś coś zamawialiśmy od Grupy Marat. Tak czy siak - dzwoniłem już do tego sklepu i dopytałem o ten produkt. Wygląda na to, że ma wszystko, czego oczekuję. W sensie - poradzi sobie w takich warunkach, w jakich będzie użyty. Zamówiłem już go - w innym miejscu też mi rekomendowano. A efekty jego zastosowania wyjdą w praniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2022, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Słusznie. Nie wiem, czy jest coś lepszego, ale raczej wątpię, żeby się coś znalazło w takiej cenie. Mnie też doradzali ludzi z Marat. Tam fajne jest to, że dają konkretne porady, info o użyciu. Zamawialiśmy na podstawie ich sugestii nie tylko ten produkt i zawsze były to trafione rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2022, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Już zamówione wcześniej to było. Przeglądałem inne sklepy, inne produkty. Marat był najkonkretniejszy i ogólnie ten produkt wydaje się być trafiony. Więcej napiszę za jakiś czas, ale zapowiada się, że wszystko powinno być w najlepszym porządku. Zobaczymy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >