Sprzedawanie fotowoltaiki - jak zacząć?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

4 lutego 2021, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Na jakiej zasadzie współpracujecie przy sprzedaży fotowoltaiki jako handlowcy?
Macie zawartą umowę z jedną firmą i jej przekazujecie kontakty?
Znam temat, mam nawet w swoim otoczeniu wielu ludzi, którzy szukają oferty, ale też chciałbym im zaproponować coś porządnego. Na jakiej zasadzie warto działać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2021, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Do współpracy polecam ich - https://ecopartner.co/partner Bo wtedy możesz korzystać z usług wielu dostawców i takie rozwiązanie jest najlepsze. Znamy temat, wiemy, jak to wygląda i po prostu trzeba działać wyłącznie tak, żeby mieć tę ofertę zróżnicowaną, kontakty w różnych rejonach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2021, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm... a możesz mi napisać coś więcej? W sensie - zawieram z nimi umowę i jednocześnie mogę proponować oferty wielu firm jednocześnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2021, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak. Możesz po prostu wyszukiwać dla klientów najlepsze oferty z danej okolicy. Nie musisz zawierać 50 umów - wystarczy jedna. Tam masz na stronie kontakt, ale jak chcesz, to zadzwoń od razu bezpośrednio do Michała: 664478370. Ja się z nim kontaktuje i w sumie on mi wszystko ogarniał. Było warto - ten rok pewnie też będzie rekordowy dla rynku fotowoltaiki.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2021, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

site carts

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2021, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj zadzwonię. Przynajmniej z opisu to mi się bardzo podoba. W sensie - sama taka koncepcja, że mogę porównać wiele ofert, jest już dla mnie konkretem. Łatwiej o klienta, bo zazwyczaj mają już jakieś propozycje. Jeszcze do przemyślenia ten temat, ale ogólnie jestem na tak.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2021, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze względu na klimat jaki aktualnie mamy pojawiło się sporo glonów na elewacji i kostce brukowej. Warto się ich pozbyć jak najszybciej, aby elewacja odzyskała swój dawny blask. Jest wiele firm, które wykonują takie usługi. Samemu trudno cokolwiek zdziałać bez porządnego sprzętu. Osobiście korzystałem z firmy Elevatio, a ich ofertę może znaleźć tutaj https://www.elevatio.pl/mycie-elewacji-z-glon ow

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2021, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to ja prowadzę od jakiegoś czasu firmę zajmującą się fotowoltaiką. Uznałem, że jest to przyszłościowa branża, w którą warto wejść. Żeby nie popełnić żadnych błędów i nie mając wielkiego doświadczenia, polegałem na kompleksowej pomocy agencji Marketing Relacji Sp. z o.o. , która specjalizuje się właśnie w tej branży. Współpracę oceniam wzorowo i niezwykle profesjonalnie. Od samego początku przy opracowywaniu strategii i biznesplanu miałem poczucie, że trafiłem na świetnych specjalistów, znających się na tym co robią. Pomagają też skutecznie zdobywać klientów, budować i utrzymywać relacje, co jest niezwykle ważne. Cieszę się, że zdecydowałem się na współpracę z tą agencją.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Hobby - książki Liczba postów: 200 Grupa: Pasje forum... Uwielbiam czytać książki i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje hobby, bardzo często po nie sięgam. Udało mi się ostatnio skończyć czytać książkę https://vid...
  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >