Sprzedawanie fotowoltaiki - jak zacząć?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

4 lutego 2021, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Na jakiej zasadzie współpracujecie przy sprzedaży fotowoltaiki jako handlowcy?
Macie zawartą umowę z jedną firmą i jej przekazujecie kontakty?
Znam temat, mam nawet w swoim otoczeniu wielu ludzi, którzy szukają oferty, ale też chciałbym im zaproponować coś porządnego. Na jakiej zasadzie warto działać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2021, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Do współpracy polecam ich - https://ecopartner.co/partner Bo wtedy możesz korzystać z usług wielu dostawców i takie rozwiązanie jest najlepsze. Znamy temat, wiemy, jak to wygląda i po prostu trzeba działać wyłącznie tak, żeby mieć tę ofertę zróżnicowaną, kontakty w różnych rejonach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2021, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm... a możesz mi napisać coś więcej? W sensie - zawieram z nimi umowę i jednocześnie mogę proponować oferty wielu firm jednocześnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2021, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak. Możesz po prostu wyszukiwać dla klientów najlepsze oferty z danej okolicy. Nie musisz zawierać 50 umów - wystarczy jedna. Tam masz na stronie kontakt, ale jak chcesz, to zadzwoń od razu bezpośrednio do Michała: 664478370. Ja się z nim kontaktuje i w sumie on mi wszystko ogarniał. Było warto - ten rok pewnie też będzie rekordowy dla rynku fotowoltaiki.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2021, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

site carts

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2021, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj zadzwonię. Przynajmniej z opisu to mi się bardzo podoba. W sensie - sama taka koncepcja, że mogę porównać wiele ofert, jest już dla mnie konkretem. Łatwiej o klienta, bo zazwyczaj mają już jakieś propozycje. Jeszcze do przemyślenia ten temat, ale ogólnie jestem na tak.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2021, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze względu na klimat jaki aktualnie mamy pojawiło się sporo glonów na elewacji i kostce brukowej. Warto się ich pozbyć jak najszybciej, aby elewacja odzyskała swój dawny blask. Jest wiele firm, które wykonują takie usługi. Samemu trudno cokolwiek zdziałać bez porządnego sprzętu. Osobiście korzystałem z firmy Elevatio, a ich ofertę może znaleźć tutaj https://www.elevatio.pl/mycie-elewacji-z-glon ow

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2021, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to ja prowadzę od jakiegoś czasu firmę zajmującą się fotowoltaiką. Uznałem, że jest to przyszłościowa branża, w którą warto wejść. Żeby nie popełnić żadnych błędów i nie mając wielkiego doświadczenia, polegałem na kompleksowej pomocy agencji Marketing Relacji Sp. z o.o. , która specjalizuje się właśnie w tej branży. Współpracę oceniam wzorowo i niezwykle profesjonalnie. Od samego początku przy opracowywaniu strategii i biznesplanu miałem poczucie, że trafiłem na świetnych specjalistów, znających się na tym co robią. Pomagają też skutecznie zdobywać klientów, budować i utrzymywać relacje, co jest niezwykle ważne. Cieszę się, że zdecydowałem się na współpracę z tą agencją.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Gry dla pracowników Liczba postów: 6 Grupa: Pasje forum...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 439 Grupa: Pasje forum... Jeśli szukasz informacji, czym dokładnie zajmuje się gastrolog, to ten artykuł może rozwiać twoje wątpliwości. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest....
  • Nauka Liczba postów: 71 Grupa: Pasje forum... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, w ten sposób zawsze uzyskam najlepsze rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego, internetowego sklepu muzyczn...
  • Sklepy z ubraniami Liczba postów: 302 Grupa: Pasje forum... Wyraź Swój Styl z Molton: Zakładka Odzież Damska Elegancka: Jeśli poszukujesz eleganckich i stylowych ubrań, które podkreślą Twoją wyjątkowość i pewność siebie,...
  • Samochód Liczba postów: 38 Grupa: Pasje forum... Czy ktoś z Was korzystał z jazdy testowej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >