Sprzęt grający

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 lipca 2011, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zadam głupie pytanie, ale chciałbym się zapytać jaki teraz sprzęt grający warto kupić. Tak... wiem, wiem, teraz używa się do tego komputerów, oraz mp4 i inne tego typu ale ja chciałbym jakąś wierze i nie mam pojęcia jaką kupić. Pomocy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2011, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz się bardziej określić, jakim budżetem dysponujesz, jakie masz wymagania odnośnie dźwięku?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2011, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

@jammal ma racje to zależy czy chcesz słuchać muzyki od tak przy śniadaniu czy np. jako koneser ze wzmacniacza lampowego. Czy chcesz uzyskać Dolby Surround czy może po prostu usłyszeć muzykę.

Temat w sumie jest nieskończony bo sprzętu jest masa, a i możliwości jego wykorzystania jeszcze więcej...

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2011, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zależy mi na prestiżu i chwaleniu się sprzętem. Cena to tak około 2 tys. myślę że to będzie taka zdrowa cena. Chce mieć dobrą jakość gdyż często mam gości którzy lubią posłuchac fajnej muzyki

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2011, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście proponuje zakupić dobre kino domowe. Możesz je wtedy używać do tv jak i do słuchania muzyki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2011, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak , zgadzam się kino domowe to będzie jeszcze najlepsze rozwiązanie! Nie kupuj żadnych wierz, i innych małych pchełek bo będziesz żałował. Szczerze to polecam kino domowe Sony z Dolby Surround

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2011, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo w sumie dobre rozwiązanie nie ma co kupować czegoś taniego jeżeli chodzi o sprzęt grający... sony to jedne z lepszych rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2011, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja wciąż mam swoją starą wiezę na której słucham kompaktów - tak tak, tego archaicznego wynalazku haha i za nic na świecie nie zamienię tego na badziewne mp ileś tam ;) Ja zwykle kupował sprzęt Panasonica - wydawał mi się najsolidniejszy, zwłaszcza, że nie był robiony w Chinach tak jak reszta. Ale jak teraz jest to nie wiem :/
___________________
Systemy ERP

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2012, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem sprzętów sprzed lat i wolę sobie pochodzić po lombardach i komisach zamiast kupować nowe, „plastikowe” sprzęty, ale z racji tego, e coraz trudniej o takie, to chyba jednak skazany jesteś na kino domowe ...

Ten post był edytowany przez Tokugawa dnia: 29 lutego 2012, 10:36
Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2012, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda że z każdym rokiem ten sprzęt jest coraz słabszy nie patrzą na jakość tylko na ilość niestety dlatego tak jak mój przedmówca napisał ja również jestem zwolennikiem kupowania w lombardach no i na giełdach ze sprzętem (wystawkach - jak kto woli ;) ) tam zawsze jest coś ciekawego

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też