Stara cegła na ścianie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 grudnia 2012, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązanie stosowane od nastu lat, ale nadal modne, sukces ten zawdzięczamy klimatowi miejsc z ułożonymi na ścianie cegłami. Dziś wam pokaże jak łatwo można samemu układać imitacje cegły na ścianę.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_e mbedded&v=iMQNnjgRGXk

jest to tak proste, że pytań nie spodziewam się wiele. POZDRO

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2012, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

sorki coś mi z linkiem nie wyszło podaje ponownie

http://www.youtube.com/watch?feature=player_e mbedded&v=iMQNnjgRGXk

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2012, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny pomysł. Tutaj przykład takiej aranżacji. http://www.decoroom.eu/realizacje/mieszkanie-al-rydygiera-78 m2/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2012, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako dekoracja na ścian jak najbardziej,fajnie się sprawdzi. Dodatkowo polecam tutaj oświetlenie typu Led,które dodatkowo wzmocni efekt.


www.StudioSwiatla.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

super pomysł, ja nie odważyłabym się na to, bo jednak wolę bardziej nowoczesny styl, ale cegła staje się coraz bardziej modna i naprawdę ciekawei się prezentuje;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2013, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

To już kwestia tego w jakim stylu chcemy urządzić swoje mieszkanie,jeżeli tradycyjnym to powyższa cegła na ścianę jak najbardziej się sprawdzi,jeśli nowoczesnym- proponuję tynk dekoracyjny.



www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2013, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła vs. kamień, ciekawy pojedynek :D Ciekawie to wygląda jednak tylko jako fragment dużej ściany lub jako cała, ale mała ścianka.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2013, 23:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykład jak fajnie można cegłę wkomponować w aranżację www.decoroom.eu/realizacje/mieszkanie-al-rydygiera-78m2

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2013, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka cegła w nieco starszym stylu pasuje niemal do każdej aranżacji i muszę przyznać,że podoba mi się- wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Pozostaje tylko pytanie o same koszty bo z tego co wiem to kosztowna inwestycja.


Pozdrawiam www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie tez bardzo podoba się jak jedna ściana jest własnie surową cegłą, niby nic, a robi efekt WoW, sama chcę miec coś takiego :P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 376

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >