Systemy ogrodzeniowe

« Powrót do grupy: Ekspert ogrodzeń i architektury ogrodowej z gabionów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

17 sierpnia 2018, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Started untrodden snare stand out
http://dating.club.adultnet.in/?profile.kailee
find singles hsv2 dating girl for free date 100 free dating sites uk secure dating sites

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2019, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście ogrodzenie też powinno być jednocześnie bezpiecznym, efektownym i trwałym rozwiązaniem. Do tego na pewno można zaliczyć propozycje od Pozbruk w zakresie elementów Gardeo, ale również Karo czy Słupek L. Najlepiej będzie jak odwiedzicie ich stronę i sami się o tym przekonacie bo dopiero na grafice zrobią na Was pewnie ten efekt "Wow"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2020, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam skorzystanie usług firmy Polbram. W zeszłym roku kupiliśmy u nich bramę i ogrodzenie i jesteśmy zachwyceni.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2020, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję ogrodzenia tzw budowlane to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.budowlaneogrodzenia.pl/. Ja takie ogrodzenie wynajmowałem na czas budowy kiedy nie mieliśmy żadnego ogrodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2020, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na ogrodzenie aluminiowe? Te z oferty www.dekorat-koszalin.pl świetnie prezentuje się wokół naszego domu, nadając mu super estetyki i wyglądu. Takiego efektu było nam trzeba!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2023, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A decydował się ktoś na ogrodzenie z kompozytu? Podoba mi się taka deska https://fabrykatarasow.pl/sklep/30-deska-ogro dzeniowa-15x80x4000mm.html. Ma ktoś coś podobnego u siebue?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Murki gabionowe – jakie wybrać? Liczba postów: 18 Grupa: Ekspert ogr... A ja spokojnie mogę polecić Wam również rozwiązania od Pozbruk szczególnie w zakresie elementów Gardeo do wykonania trwałego i jednocześnie pięknego ogrodzenia....
  • Jaki impregnat do drewnianej altanki? Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert ogr... Szanowni Państwo, Rekomenduję Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron, który jest produktem „4w1”: impregnuje, chroni, wzmacnia oraz dekoruje drew...
  • Co to jest ogrodzenie z murku gabionowego? Liczba postów: 33 Grupa: Ekspert ogr... U nas w ogrodzie jest murek z kamienia murowego płytowego, kamień ten ma postać płytek o nieregularnym kształcie. Kupiliśmy go w rozsądnej cenie w kopalni w Jen...
  • balustrady na wymiar Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert ogr... Cześć jakie polecicie balustrady na wymiar Warszawa? Jest to dla mnie nowy temat i chciałbym dopytać się specjalistów. Na co warto zwrócić uwagę?
  • Blok i gabion Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ogr... Użytkownik loleel napisał: Kolega ma betonowe ogrodzenie i przęsła gabionowe, z opowieści nie mogłem sobie tego jakoś wyobrazić ale na żywo jest naprawdę w porz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >