Tynk wewnętrzny - sposób nakładania

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

5 lipca 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecam tynk maszynowy. Najszybsza i najlepsza opcja,a przy tym bardzo korzystna cenowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmy robiące tynki maszynowe nie podejmą się robienia małych powierzchni. Ja od miesiąca nie mogę znaleźć wykonawcy do otynkowania 120 m2.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tynkowanie nie jest problemem, trzeba mieć tylko odpowiedni sprzęt. Firma www.profil-tools.pl zajmuje się sprzedażą sprzętu do tynkowania. Są oficjalnym dystrybutorem mixer technology na całą Polskę. Polecam ich wszystkim osobom, które zajmują się tynkowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2018, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno będziesz potrzebował odpowiedniej zaprawy tynkarskiej wysokiej jakości jeżeli chcesz by tynkowanie poszło sprawnie. Polecam wszystkim firmę www.sandberg.com.pl, która jest producentem zapraw budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2018, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Aby tynk gipsowy lub cementowo-wapienny był wykonany w sposób prawidłowy, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoża. Musi być ono suche, stabilne, bez odpadających fragmentów, oczyszczone i zagruntowane. Rekomenduję wykorzystanie polimerowego gruntu ACRYL-PUTZ® GU 40, który wnika w strukturę ściany, wzmacnia ją, sprawia, że jest bardziej przyczepna i mniej chłonna. Dzięki odpowiedniemu gruntowaniu, tynk dokładnie „przywiera” do ściany i nie ma ryzyka jego odpadnięcia.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że po co sobie utrudniać życie. Jednak warto jest zainwestować w agregat tynkarski. Można zawsze go wynająć. Ja tak zrobiłem. Podobnie z agregatem przeznaczonym do malowania. ta firma ma bardzo dobry sprzęt http://www.pagat.com.pl/wypozyczalnia-agregat ow-szczecin/ zarówno pod względem cen, jak i jakości. Bardzo dobre warunki wynajmu

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

My new blog project
crossdressing feminization stories needed babysitter little boys in panties
http://sissies.purplesphere.in/?post.johana
forced in panties seeds for growing long maid dress lesbian and gays guys wear bras bird cage sale babydoll nightie commodore hotel cape town

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2018, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną gładzią tynkarską. Od siebie mogę wam polecić firmę www.testpol.com.pl, która jest producentem gipsów budowlanych. Ich produkty mają bardzo dobre właściwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik e-Rzecznik Śnieżka napisał: Szanowni Państwo,

Aby tynk gipsowy lub cementowo-wapienny był wykonany w
sposób prawidłowy, należy zadbać o odpowiednie
przygotowanie podłoża. Musi być ono suche, stabilne, bez
odpadających fragmentów, oczyszczone i zagruntowane.
Rekomenduję wykorzystanie polimerowego gruntu ACRYL-PUTZ®
GU 40, który wnika w strukturę ściany, wzmacnia ją,
sprawia, że jest bardziej przyczepna i mniej chłonna.
Dzięki odpowiedniemu gruntowaniu, tynk dokładnie
„przywiera” do ściany i nie ma ryzyka jego
odpadnięcia.



Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka


ERZ – mam spartolone tynki cementowo-wapienne. Chciałbym to jakoś ucywilizować, np. nałożyć gładź. Chcę żeby było gładko i teraz tak: szlifować takie tynki? Czym gruntować i czym malować na podkład?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2022, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko, co Ci potrzebne do tynkowania ścian znajdziesz w firmie TECTOR z Głogowa. To jest sklep typowo tynkarski. Korzystałem z niego, gdy się budowałem. Podstawowymi narzędziami co mogłem zrobić, to zrobiłem i dobrze mi się nimi pracowało, jednak większość ścian miałem wykończonych przez fachowców z tej firmy z użyciem agregatów. Wszystko poszło sprawnie, precyzyjnie i w dobrej cenie. Dam wam link do oferty https://www.skleptynkarski.pl/uslugi/uslugi-b udowlane Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 17 Grupa: Stawiamy śc... Adaptogeny to naturalne substancje, które wspomagają organizm w adaptacji do zmieniających się warunków i sytuacji stresowych. Działają one regulująco na układ....
  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >