Własna firma?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 67 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 stycznia 2012, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj tylko że własna firma to praca najczęściej 18 h na dobę, bez urlopów i niestety ciężko zamknąć drzwi od firmy i powiedzieć sobie, że dziś mam wolne...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2012, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, masz rację prowadznie własnej firmy to praca na okrągło, ale myślę, że i tak warto bo to jest duża satysfakcja. Widzę, że jakiś pomysł ci kiełkuje w głowie. Ale wiesz myślę, że jak już się zdecydujesz, uda ci się otworzyć ten biznes pomyśl o promocji, żeby przyciągnąć do siebie klientów, a bardzo dobra jest promocja w sieci. Jakbyś szukał dobrej firmy, która ci takie działania poprowadzi zgłoś się do Advanced Art.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2013, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, moja siostra otworzyła kilka lat temu biuro rachunkowe w Katowicach i od tego czasu praktycznie non stop pracuje, w weekendy, a nawet w święta można powiedzieć, ze jest pracy

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2013, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Własna firma to praca praca jeszcze raz praca.:) Ale za nic w świecie nie zamieniłbym tego na etat.Na początku miałem problem ze zgromadzeniem odpowiednich i dość kosztownych maszyn stolarskich i z tego co wiem jest to problem wielu początkujących firm nie korzystających z dofinansowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2014, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbyś otwierał sklep to radzę kupić regały, stoiska kasowe, lady itp. W http://www.edi.com.pl/ mają duży wybór. Takiego wyposażenia nie może zabraknąć w sklepie.

Ten post był edytowany przez mogilany dnia: 12 lutego 2014, 11:51
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2014, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak tylko ma sie dobry pomysl, zaplecze finansowe ( maly zapasik na wypadek gdyby cos poszlo nie tak) to otwieranie firmy to dobry pomysl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2014, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja już sam nie wiem. Właśnie jestem w trakcie rozkręcania biznesu i powiem szczerze nie myślałem, że to jest takie skomplikowane wszystko. Przez papierologie już przebrnąłem, teraz remontuję lokal. Jaki kaseton z tych na przykład byście wybrali dla sklepu z elektroniką połączonego z serwisem, kserem itp.?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2014, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli ktos zamierza cos produkowac to moge polecic dobre maszyny potrzebne do produkcji. Sprzet do pakowania, tasmy i karotniarki dobrej jakosci ma w swojej ofercie polpak http://www.polpak.pl/. Warto zerknac na ich oferte bo mozna tez zaoszczedzic kilka groszy

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2014, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby otwierać własną firmę, pod warunkiem, że ma się ku temu predyspozycje. Wiem, że są też różne programy dla studentów, które pomagają na starcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2014, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też jestem za, mam kontakt z mega super firmą http://demagcranes.pl/cms/site/pl/lang/pl/pag e77904.html powiem Wam, że prowadzić taki interes to bym chciała

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 67 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sklepy z ubraniami Liczba postów: 304 Grupa: Pasje forum... Warto znaleźć sklep z ubraniami, który spełni wszelkie oczekiwania. Obecne ubrania są często wysokiej jakości i nie ma problemu z dobraniem ich w odpowiedni spo...
  • Przeprowadzki mieszkań Warszawa Liczba postów: 22 Grupa: Pasje forum... Użytkownik hzemlak napisał: A czy ktoś z Was ma doświadczenie w przeprowadzce za granice? Po całej Europie https://www.expert-przeprowadzki.pl/prze prowadzki-mi...
  • Gry dla pracowników Liczba postów: 6 Grupa: Pasje forum...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 439 Grupa: Pasje forum... Jeśli szukasz informacji, czym dokładnie zajmuje się gastrolog, to ten artykuł może rozwiać twoje wątpliwości. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest....
  • Nauka Liczba postów: 71 Grupa: Pasje forum... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, w ten sposób zawsze uzyskam najlepsze rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego, internetowego sklepu muzyczn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >