Własna firma?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 68 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 lipca 2011, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Co sądzicie o otwieraniu swojej firmy? ja chciałam otworzyć swoje własne biuro reklamy, ale nie mam pojęcia jak się za to wszystko wziąć... czy bylibyście w stanie mnie nakierować? dodam że biuro miałoby być w łodzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2011, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że aby rozkręcić firmę o takiej tematyce, musisz przygotować solidny i jedyny w swoim rodzaju plan, z tego względu, że ludzie są teraz zalewani takimi marketingowymi anegdotkami, to musi być coś naprawdę jedynego w swoim rodzaju

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też tak uważam. Własna firma to praca 7/7, trzeba dać naprawdę dużo z siebie, ale jeśli jesteś ambitna i szybko się nie załamujesz to warto spróbować:) Co prawda wakacje podczas pierwszego roku mogą wyglądać tak: http://www.dajto.pl/smieszne-zdjecia/1699-lepsze-to-niz-nic , to i tak mimo wszystko wydaje mi się, że posiadanie 'czegoś swojego' jest bardzo dobrym wyjściem, szczególnie w tych czasach.

Spróbuj może w Inkubatorach Przedsiębiorczości, tam są prowadzone różne szkolenia dla osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Trzymam kciuki, Kamila :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2011, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

hehehe niezłe to zdjęcie :D Kamila masz rację, to jest dla ludzi zdeterminowanych i ambitnych głodnych sukcesu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A robiłaś już coś w tej branży?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo każda filrma pochłania dużo czasu na początku jest to brak własnego życia lecz gdy firma się rozkręci wtedy już praktycznie nic nie musisz robić jedynie pilnować interesu .

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze to skończyłam studia w tym kierunku, a teraz pracuje w zupełnie innej branży, a marketing naprawdę mnie interesuje :) Wiem, że to praca 7/7 ale ja lubię właśnie coś takiego, ten pośpiech zapał ten zapierdziel że tak powiem. Na początku zawsze jest ciężko ale myślę że warto

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2011, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wierzysz w siebie i jesteś ambitną kobietą, to działaj, tylko wiem że trzeba mieć nie małe oszczędności, ale ja trzymam kciuki i bardzo dopinguje takim ludziom którzy dążą do swoich celów :) Powodzenia!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2011, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek72 napisał: lecz gdy firma się rozkręci
wtedy już praktycznie nic nie musisz robić jedynie
pilnować interesu .


Bardzo optymistyczne założenie, niestety nie nastawiałbym się na to.
NoNameUser - trzymam kciuki.
Zobacz tu: Twój biznes Twoja przyszłość mają w tym roku prowadzić nabór.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2012, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie że robią takie konkursy dla młodych ludzi, teraz trzeba pomóc ludziom z pomysłem a nie ich gnębić i przyczyniać się do upadłości "bo mnie się nie udało to tobie niech też się nie uda!" Rozbraja mnie takie podejście, ja tam jestem jak najbardziej za powstawaniem nowych fir w taki sposób zmniejsza się bezrobocie i jesteś panem sam sobie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 68 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Własny biznes-warto? Liczba postów: 299 Grupa: Pasje forum... audyt organizacyjny w firmie jest niezbędnym procesem dla każdej firmy, aby zapewnić jej sprawne funkcjonowanie i zidentyfikować obszary wymagające poprawy. O i...
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 188 Grupa: Pasje forum... Interesują mnie smycze reklamowe i torby papierowe z nadrukiem. Zależy mi na szerokim wyborze produktów w korzystnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam w Internec...
  • Wakacje 2020 Liczba postów: 29 Grupa: Pasje forum... Ekscytujące wrażenia turystyczne czekają na podróżnych korzystających z oferty Foxiepass. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi rezerwacji online, podróżujący mog...
  • mechanika Liczba postów: 86 Grupa: Pasje forum... Natomiast jakby komuś z was coś stało się przykładowo z oponami, to możecie wówczas zgłosić się do firmy https://mobilna-wulkanizacja.pl/mobilna- wulkanizac...
  • NAPRAWA CIĘŻARÓWEK Liczba postów: 12 Grupa: Pasje forum... W celu dokonania profesjonalnej naprawy samochodów ciężarowych i uzyskania pełnego zaplecza technicznego, warto odwiedzić serwis TIR w Mostkach. To centrum serw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >