Własna firma?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 68 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 lipca 2011, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Co sądzicie o otwieraniu swojej firmy? ja chciałam otworzyć swoje własne biuro reklamy, ale nie mam pojęcia jak się za to wszystko wziąć... czy bylibyście w stanie mnie nakierować? dodam że biuro miałoby być w łodzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2011, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że aby rozkręcić firmę o takiej tematyce, musisz przygotować solidny i jedyny w swoim rodzaju plan, z tego względu, że ludzie są teraz zalewani takimi marketingowymi anegdotkami, to musi być coś naprawdę jedynego w swoim rodzaju

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też tak uważam. Własna firma to praca 7/7, trzeba dać naprawdę dużo z siebie, ale jeśli jesteś ambitna i szybko się nie załamujesz to warto spróbować:) Co prawda wakacje podczas pierwszego roku mogą wyglądać tak: http://www.dajto.pl/smieszne-zdjecia/1699-lepsze-to-niz-nic , to i tak mimo wszystko wydaje mi się, że posiadanie 'czegoś swojego' jest bardzo dobrym wyjściem, szczególnie w tych czasach.

Spróbuj może w Inkubatorach Przedsiębiorczości, tam są prowadzone różne szkolenia dla osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Trzymam kciuki, Kamila :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2011, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

hehehe niezłe to zdjęcie :D Kamila masz rację, to jest dla ludzi zdeterminowanych i ambitnych głodnych sukcesu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A robiłaś już coś w tej branży?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo każda filrma pochłania dużo czasu na początku jest to brak własnego życia lecz gdy firma się rozkręci wtedy już praktycznie nic nie musisz robić jedynie pilnować interesu .

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze to skończyłam studia w tym kierunku, a teraz pracuje w zupełnie innej branży, a marketing naprawdę mnie interesuje :) Wiem, że to praca 7/7 ale ja lubię właśnie coś takiego, ten pośpiech zapał ten zapierdziel że tak powiem. Na początku zawsze jest ciężko ale myślę że warto

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2011, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wierzysz w siebie i jesteś ambitną kobietą, to działaj, tylko wiem że trzeba mieć nie małe oszczędności, ale ja trzymam kciuki i bardzo dopinguje takim ludziom którzy dążą do swoich celów :) Powodzenia!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2011, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek72 napisał: lecz gdy firma się rozkręci
wtedy już praktycznie nic nie musisz robić jedynie
pilnować interesu .


Bardzo optymistyczne założenie, niestety nie nastawiałbym się na to.
NoNameUser - trzymam kciuki.
Zobacz tu: Twój biznes Twoja przyszłość mają w tym roku prowadzić nabór.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2012, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie że robią takie konkursy dla młodych ludzi, teraz trzeba pomóc ludziom z pomysłem a nie ich gnębić i przyczyniać się do upadłości "bo mnie się nie udało to tobie niech też się nie uda!" Rozbraja mnie takie podejście, ja tam jestem jak najbardziej za powstawaniem nowych fir w taki sposób zmniejsza się bezrobocie i jesteś panem sam sobie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 68 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Hobby - książki Liczba postów: 200 Grupa: Pasje forum... Uwielbiam czytać książki i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje hobby, bardzo często po nie sięgam. Udało mi się ostatnio skończyć czytać książkę https://vid...
  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >