Wykończenie wnętrz

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 lipca 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykończenie wnętrza to w sumie indywidualna sprawa naszego gustu oraz stylu w mieszkaniu jaki chcemy mieć. Ja polecam jedynie coś co nie będzie monotonne i co zrobi wrażenie na każdym kto odwiedzi nasze mieszkanie,pomyślmy o czymś nietuzinkowym:)

www.Zbydrew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2016, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele osób zastanawia się, jak urządzić mieszkanie. A może warto postawić na minimalizm, który świetnie pasuje do salonów? Styl ten posiada cechy charakteryzujące najnowsze trendy. Producenci postawili na nowoczesność, naturę i prostotę. Dzięki temu, meble są piękne i odznaczają się wysoką jakością. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj: http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/minimali zm_prosto_i_funkcjonalnie.html.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2016, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak urządzić kuchnię, żeby była praktyczna? Czy w tej dziedzinie Waszym zdaniem warto zaufać architektom czy może lepiej zająć się tym osobiście, opierając się na różnych aranżacjach?
Moim zdaniem lepsze jest to drugie wyjście. Oczywiście, architekci czy projektanci to też super rozwiązanie. Ale kiedy zrobimy coś sami zawsze daje to więcej satysfakcji.
Co powiecie na takie aranżacje jak poniżej?
Podoba Wam się taki nowoczesny styl?




Więcej aranżacji można znaleźć na stronie http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie. html

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli sami nie mamy pomysłu na to jak urządzić kuchnię aby była praktyczna i ustawna,to warto moim zdaniem zasięgnąć porady dobrego projektanta wnętrz,który nam doradzi,akurat w naszym studiu kuchni i łazienek każdy znajdzie coś dla siebie,zapraszamy.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy użycie płyty kartonowo - gipsowej od www.rigips.pl w takim projekcie będzie dobrym rozwiązaniem? Zastanawiam się nad wykorzystaniem całego systemu suchej zabudowy na poddaszu, ale zastanawiam się czy ktoś korzystał i mógłby podpowiedzieć jak z jakością.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2017, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja sąsiadka właśnie zatrudniła profesjonalistów do aranżacji wnętrza w Warszawie. Mają doświadczonych architektów i projektantów wnętrz to widać jak u sąsiadki w domu wszystko staranie jest dobierane. Sama też się zastanawiam by wynająć u nich ekipę by wykonali u mnie kompleksowy remont w domu. doskonalewnetrza.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli sami nie mamy pomysłu na to jak urządzić wnętrze, lub po prostu czasu, to wówczas faktycznie pomoc fachowca z tego zakresu będzie jak najbardziej wskazana, ciężko tylko sprecyzować jakie są to koszty.

www.Ml-pol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto skorzystać z porady osoby zajmującej się projektowaniem wnętrz. Doradzi nam ona w jaki sposób najlepiej zagospodarować pomieszczenie. Gdy przedstawimy mu nasz pomysł to zawsze oceni go i podpowie co można by zrobić lepiej a co zamienić. Nawet gdy mamy pomysł to warto go skonsultować z fachowcem.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Projekt to jedno a wykończenie to drugie. Jak już macie projekt to warto wybrać naprawdę dobrą firmę remontową a nie sąsiada z klatki obok co sobie dorabia po godzinach. Zostawiam Wam namiary na firmę Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowani e-sciany/ To porządni fachowcy od remontów i wykończenia wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd z tym sąsiadem to racja, jak taki co tylko sobie dorabia to lepiej uważaćbo może zakończyć się przysłowiową usterką, ale my mamy takiego co żyje z tego wykańczania, a to inna sprawa. Bardzo nam pomógł i sporo podpowiedział z przedpokojem, który tak jak jego jest mały i nieustawny. Mieliśmy zamawiać szafę na wymiar, ale jak zobaczyła jego kupione to od razu wzięłam namiar i jak sie okazało to kupił w Meble Hot, gdzie kulka lat wcześniej my kupiliśmy meble do sypialni. Bez problemu zdecydowaliśmy się na zakup tradycyjnej garderoby z dość sporym lustrem, które fajnie nam powiększyło przedpokój. Zyczę powodzenia w remontach i takich sąsiadów jak nasz Pan Miecio.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >