Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸

27 lutego 2018, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Tyle że kryterium ceny nie jest chyba jedynym - na oknach też da się przepłacić i tu już jest większy problem, bo okien z wyższej półki cenowej też jest sporo, ale czy wszystkie z nich są wyższą półką jeśli chodzi o jakość?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2018, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainteresuj się Oknoplastem - to chyba jedyna polska firma, która eksportuje aż tyle okien, a to o czymś świadczy. Poza tym też jedna z nielicznych polskich firm z takimi parametrami stolarki. Porównaj sobie po prostu z tańszymi odpowiednikami same liczby.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2018, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o okna, to zdecydowanie warto uważać na to, aby jakość całego systemu okiennego była jak najlepsza. W końcu dobre okna są nie tylko inwestycją na lata, ale również pozwolą nam utrzymać w domu ciepło, a to jest ogromnie ważne i może przyczynić się do znacznego zmniejszenia kosztów ogrzewania domu. Sprawdźcie na przykład tę firmę http://www.oknohouse.pl/okna-aluminiowe , jeśli chodzi o okna, to ich systemy są naprawdę bardzo trwałe i solidne, a przede wszystkim zajmują się tym profesjonaliści.

Ten post był edytowany przez ZuzaOl dnia: 1 marca 2018, 09:37
Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2018, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaż jest jedną z najważniejszych rzeczy, bo nawet najlepszej jakości okna będą do niczego bez profesjonalnego montażu. Ja korzystałem z usług Mtibau, wszystko poszło zgodnie z planem, a ze względu na to, że są to okna o bardzo dobrej jakości, powinny niezawodnie służyć przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2018, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywista oczywistość. Najlepiej zamawiać okna od razu z usługą montażu. Wtedy odpowiedzialność jest w jednym miejscu i za dostarczone okna i za ich montaż.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2018, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Witruwiusz napisał: Zainteresuj się Oknoplastem - to chyba jedyna polska firma,
która eksportuje aż tyle okien, a to o czymś świadczy.
Poza tym też jedna z nielicznych polskich firm z takimi
parametrami stolarki. Porównaj sobie po prostu z tańszymi
odpowiednikami same liczby.


Masz jakąś stronę na której można porównać parametry okien czy jak? Bo ja nic takiego nie znalazłem..

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, jesteśmy Polską firmą produkującą i dostarczającą Okna i Drzwi PCV na całą Europę.
Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje darmowej wyceny proszę pisać może akurat moja propozycja będzie korzystna i podejmiemy współprace :)
Proszę pisać na meila: gosia@roofex.pl
Nasza Firma mieści się na Przecławiu nieopodal Szczecina zapraszamy ! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2018, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Westal napisał: Użytkownik Gość: Witruwiusz napisał:
Zainteresuj się Oknoplastem
- to chyba jedyna polska firma,

która eksportuje aż tyle okien, a to o czymś
świadczy.

Poza tym też jedna z nielicznych polskich firm z takimi

parametrami stolarki. Porównaj sobie po prostu z
tańszymi

odpowiednikami same liczby.




Masz jakąś stronę na której można porównać parametry
okien czy jak? Bo ja nic takiego nie znalazłem..


To niestety trzeba robić ręcznie, nikt jeszcze nie stworzył wyszukiwarki okien po parametrach, więc trzeba po prostu porównywać własnoręcznie na stronach producentów. Ale większość dużych firm ma przejrzyście wypisane dane na swoich stronach

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem właśnie, szukałem w internecie i często brakuje konkretów takich jak Uw, rodzaj zbrojenia choćby gazu, jakim wypełniono pakiet szybowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu masz wszystko wypisane zgrabnie i sensownie.https://oknoplast.com.pl/okna/pixel Wystarczy Ci coś takiego czy wymagasz tabelki? :P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 358

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >