Wyposażenie kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

14 września 2015, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Kontekst wątku skierowany jest bardziej ku AGD, nie doprecyzowałem za bardzo. Jeśli jednak mowa o meblach to w zasadzie mam już coś konkretnego na oku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2015, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie mogłabym się podpisać bo już u nas sprawa z domem przyklepana, teraz trzeba sie urządzić. Potrzebuję wszystkiego, poza lodówką, bo nasza jest jeszcze dobra, więc ją do nowej kuchni wkomponujemy. Resztę sprzętu chciałabym pod zabudowę. Zmywarka, piekarnik (myślę o parowym, uważacie, że warto?), mikrofalówka, płyta indukcyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2015, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Napisaliście niewiele o Waszych potrzebach? W końcu nie w każdym domu się piecze, więc czasem piekarnik nie jest potrzebny. Inna ważna sprawa to wielkość lodówki i zmywarki (jeżeli ta będzie również kupowana). Po prostu zależą od ilości osób. Duża rodzina potrzebuje większej lodówki i zmywarki.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Co powiecie na płytę indukcyjną i piekarnik do tego? Tutaj jest duży wybór, można wybrać jakiś komplet: ]http://www.sklepkati.pl/k387,agd-duze.html. I ja uważam, że piekarnik jednak w każdym domu się przyda jeśli nie do ciast to do mięs czy ryb :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 17:44
Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2015, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nie lubię jak wszystkie sprzęty w kuchni są tak widoczne... zdecydowanie jestem zwolenniczką kuchni w zabudowie, z resztą patrząc na realizacje http://verlani.com/ ciężko się z tym spierać...

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 17:45
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2015, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No u nas na pewno zmywarka jak największa, jest nas czworo, w porywach do pięciorga, no i większa przyda się po imprezach ;) Co do reszty sprzętu nie mam jakichś szczególnych wymagań, nie wiem w sumie na co zwracać uwagę (poza takimi oczywistościami jak zużycie energi)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem zmywarki nawet na 17 kompletów, ale Wam wystarczą mniejsze, takie standardowe na 15 kompletów naczyń. To wystarczy. Nie pisałaś nic o budżecie, a należy pamiętać, że urządzenia o najmniejszym zużyciu wody i prądu, to zazwyczaj nowe modele, a co za tym idzie nieco droższe. Choć jak kalkulować to do oszczędności, to po jakimś czasie się zwróci. Jeżeli chodzi o resztę sprzętu, to można mieć wymagania, bo określone marki mają własne rozwiązania, które, jeżeli wykorzystywane w domu, to ułatwiają życie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2015, 21:21

Zgadzam sie: good 1 bad

Użytkownik dronka napisał: W zasadzie mogłabym się podpisać bo już u nas sprawa z
domem przyklepana, teraz trzeba sie urządzić. Potrzebuję
wszystkiego, poza lodówką, bo nasza jest jeszcze dobra,
więc ją do nowej kuchni wkomponujemy. Resztę sprzętu
chciałabym pod zabudowę. Zmywarka, piekarnik (myślę o
parowym, uważacie, że warto?), mikrofalówka, płyta
indukcyjna.


Myślę że warto tym bardziej że taki piekarnik parowy nie jest drogi. Tutaj możesz sobie poczytać o takim piekarniku http://www.electrolux.pl/Produkty/Linie/PlusSteam/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym przede wszystkim zwróciła uwagę również na blaty granitowe warszawa bo to przecież blat decyduje w dużej mierze o generalnym wyglądzie kuchni. Możecie sobie obejrzeć, jakie fajne materiały na blaty są teraz.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Piekarnik z funkcją pary to przydatna rzecz, czegoś takiego nie miałem w planie, ale zawsze mogę je zmienić.
Generalnie muszę jeszcze wybrać zmywarkę, lodówkę, obowiązkowo robot kuchenny i może jeszcze coś mi wpadnie w oko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >