Hej!
Posiadam balię z wbudowanym piecem na drewno. Chciałbym
doposażyć balie w grzałkę do utrzymania temperatury
wody. Możecie polecić sprawdzony produkt?
Czy grzałka może być włączona i podgrzewać wodę
podczas korzystania z balii?
Z chęcią zakupię taką sprawdzoną grzałkę.
offline perer inżynier
|
|
|
| |
| Reklamy Google | |
offline majkale fachowiec
|
Przy piecu opalanym drewnem wystarczy zamontować grzałkę
3kW zasilaną 230V do podtrzymania temperatury. Większe
grzałki potrzebują zasilania 400V. |
|
| |
| Reklamy Google |


