Zakup w sklepie internetowym

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 sierpnia 2011, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakup parkietu w sklepie internetowym? Co wy na to ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2013, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wprawdzie parkietów nie kupowałem, ale kupowałem materiały takie jak liny stalowe http://ehak24.pl/ i muszę przyznać, że były dobre więc sklepy tego typu to nie taki zły wybór:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2013, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy sklep. Widzę, że ma wszystkie niezbędne certyfikaty.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2013, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie można zamawiać przez rynekpodlog.pl :) Duża oferta, dostępne są wszystkie niezbędne certyfikaty.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2013, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o sklep internetowy to osobiście uważam, że najlepszym jest ehak24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2013, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Parkietu w sklepie internetowym nie kupowałem, ale panele jak najbardziej i przy większych zakupach wysyłka była nieodczuwalna praktycznie

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2013, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dobry sklep z materiałami, to ja osobiście mogę polecić ten:
http://www.lepsze-zgrzewanie.pl/

Mają naprawdę dobre i tanie produkty na stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2013, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również robię zakupy w sklepie ehak24.pl. Jest naprawdę dobry.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2013, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do lepsze-zgrzewanie. Rzeczywiśćie patrząc na ich produkty można dojść do wniosku, że są dobre i co ważniejsze, tanie:).

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2014, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ŁukaszP napisał: Zakup parkietu w sklepie internetowym? Co wy na to ?

Praktycznie w tej chwili wszystko zakupuje się w sklepach internetowych więc moim zdaniem nic zdrożnego w tym raczej nie ma, a co więcej sklepy internetowe tak jak w tym przypadku http://mjpodlogi.pl/ są własnością bądź też współpracują z firmami które ten parkiet Ci zrobią - więc wiedzą co jest dobre a co nie - bo żaden dobry fachowiec nie poleci CI szajsu. Jak ktoś szuka warto zajrzeć bo są konkurencyjni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 357 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • odległość paneli od ściany Liczba postów: 5 Grupa: Robimy stro... ja impregnowalem srodkiem Classen Nano Silver ... wpisz w google, to wyskoczy ... 1 litr okolo 23zl, a wystarczylo na dwukrotne pokrycie 40m2 ... ladny delikatn...
  • Czy dywan sprawdzi się na płytkach? Liczba postów: 27 Grupa: Robimy stro... Intensywna eksploatacja podłóg w obiektach biurowych i hotelowych sprzyja szybszemu zużywaniu się wykładzin podłogowych. Odpowiednia pielęgnacja i regularne czy...
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >