ciekawe dekoracje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

3 lutego 2010, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Lauren napisał: Niezła ta naklejka na ścianie. Ale słyszałam, że to dość szybko odłazi. Pokusiłabym się na coś takiego, gdyby były jakieś japońskie ornamenty. A jeśli chodzi o inne dodatki dekoracyjne, to bardzo ciekawe gadżety ma sklep meblowy myin.pl. Duży wybór, oryginalne pomysły i bardzo szybko wysyłają, polecam.

Ja mam taką naklejkę na ścianę i nie zgodzę się nic nie odchodzi, ładnie się trzyma, a mama ją już kilka miesięcy. Wydaje mi się, że jak jest z dobrej jakości materiału to nic nie odchodzi. A jeśli chodzi o japońskie wzory, to widziałam japońską wiśnię i smoki, ale nie interesowałam się, aż tak bo ja mam motywy kwiatowe na ścianie. Ale jak chcesz zerknij do sklepu gdzie ja kupowałam www.dekoracyjnie.pl tam są takie japońskie ornamenty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2010, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

to zależy jakie chcesz te dekoracje. Jeśli chcesz kupić sobie dekoracje okienne polecam sklep www.dekoria.pl. Mają tam naprawdę niesamowity wybór firan zasłon, rolet. A teraz możesz jeszcze zamówić nowy katalog i zobaczyć jakie ciekawe i nietypowe firanki możesz mieć w swoich oknach;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2010, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się podobają te naklejki ale tak się właśnie zastanawiam czy nie lepiej by wyglądała tapeta.... to znaczy nie na całości ale np na jednej ścianie. Teraz są takie świetne tapety że jest się nad czym zastanawiać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2010, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem fajne rozwiązanie na dekorację naścienną. tylko podejrzewam ze takie coś troche bedzie kosztowało
no i to bardziej do powierzchni biurowych jest
poniżej link do zdjęcia:
http://akcesoriareklamowe.com.pl/p240,zestaw-grafik-zamocowa ny-na-systemie-pretowym.html

Co o tym sądzicie??? :shock: :?:

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2010, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę śmiało polecić stronkę www.landofcolor.com. Mają tam sporo ciekawych motywów na ścianę i nie tylko. Gotowe wzory, ale wiem, że da się z nimi dogadać, żeby wykonali motywy z materiałów powierzonych przez klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2010, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne naklejki i inne elementy dekoracji mają na stronie www.landofcolor.com. Są tam też m.in. naklejki na lodówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2010, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

I pomyśleć taki mały element a jak zmienia klimat całego pomieszczenia... :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2010, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

najczęściej to właśnie detale zmieniają odbiór całości pomieszczenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz racje, wszak diabeł tkwi w szczegółach. Połaczenie tapety i farby bardzo dobrze wygląda, szablony tez są w porządku. Wazne by tak dobrac dodatki, zeby całość współgrała, a jednoczesnie było oryginalnie i nam (domownikom) podobało sie najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2010, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.facebook.com/CeramikaParadyz?v=app_15302379137676 9&ref=ts tutaj można zaprojektować własną płytkę i jeszcze wygrać 5000 zł :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >