ciekawe dekoracje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

11 września 2010, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

no taka wlasna plytka to bylaby na prawde oryginalna dekoracja:>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2010, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

myślałam, żeby usiądź i coś zaprojektować w sumie to nie dużo roboty, a można dużo zyskać, jak pokazali przykładowe prace to konkurencja marna :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2010, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam mimo naklejki na ścianę.. szablony to z farbami za dużo zachodu.

Naklejki robi się na specjalnych foliach naklejanych na ścianę z wyciętymi wzorami, maluje się i odkleja folię. Szybko, sprawnie i po bólu :) robiłam u siebie coś takiego:

http://dekoracyjnie.pl/artilon-naklejka-sciane-ozdobne-motyl e-179x51-wzor-p-498.html

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Płytka mojego autorstwa? wow, rewelacja, przynajmniej nikt takiej mieć nie będzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2012, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawa i oryginalna dekoracja ścian nadaje wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Nasza firma radzi, aby w dekoracji wykorzystać światło LED, które jest trwałe, energooszczędne i bezpieczne. LEDart poleca Obrazy z iluminacją LED - nowość na rynku dekoracji wnętrz!
Tylko teraz w PROMOCYJNEJ cenie - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26415569

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2012, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zdałem na firmę, która od A do Z mi wszystko zaprojektowała, wybrała, kupiła itd. Z prozaicznego powodu, czyli braku czasu. Wyszło fajnie , sporo rozmawialiśmy, a nie absorbowało mnie to tak bardzo. Kiedyś byłem sceptyczny, teraz zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. Firma jesli kogos interesuje nazywa sie Decoroom.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem o tej firmie,na forum można znaleźć też opinie na jej temat- warto poczytać. Nie każdego stać też na takie dekoracje i zatrudnienie firmy,pamiętajmy o tym.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, ale jak oni kompleksowo oferują np. pakiet Silver za 600zł/1m2 to tak się zastanawiam czy jakbym robił to sam to czy wyszłoby taniej? Wątpie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2012, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez szans dolicz dojazdy, transport, brak tak dużych jak oni mają rabatów, no i niepoliczalną stratę ogromnej ilości czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2012, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Może tutaj znajdziesz coś dla siebie, sporo rzeczy przecenionych, udało mi się wyrwać parę ciekawych dodatków z tej strony. http://gazetka.megastore.pl/gazetka/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >