ciekawe dekoracje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

25 lutego 2015, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja za eleganckimi dekoracjami do mieszkania rozglądam się często w ofercie sklepu http://francuskaweranda.pl/dekoracje.shtml osobiście bardzo lubię przedmioty dekoracyjne we francuskim stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2015, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja staram się nie szukać w sklepach - tam się tylko denerwuję. Poszukuję inspracji na blogu http://www.aczemunie.com.pl/- fajny, przyjemny do czytania, a przy tym bardzo motywujący do pracy z własnym pomieszczeniem, niezaleznie od tego czy przygotowujemy mieszkanie czy biuro. Podoba mi się multitasking autorki i spojrzenie na wnętrze nie tylko jako na meble ale też dodatki, kwiaty sezonowe itp. Doceniam!

Ten post był edytowany przez asap dnia: 25 lutego 2015, 22:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2015, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnym pomysłem na dekorację, może być plakat na ścianę. Oczywiście nie taki zwykły plakat, tylko plakat podobny do obrazu. Można takie kupić gotowe wykonania autorskie w postaci napisów, grafiki czy jakąś motywacją. Widziałam takie na: http://posterilla.pl , moim zdaniem warto sobie zerknąć i zainspirować się trochę nowoczesnością.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2015, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

może poszukaj na zszywka.pl? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz ciekawych dekoracji i ozdób designerskich do swojego mieszkania to polecam zajrzeć na www.Quadre.pl w razie pytań zawsze służymy radą i pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2015, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

na tumblrze powinno być sporo

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Są też portale, gdzie co chwilę autorzy wrzucają ciekawe aranżacje. Ja mogę Ci podać linka do wystroju łazienki, bo akurat czegoś szukam. Bardzo podoba mi się taka propozycja http://kochamczytac.pl/jak-powinna-wygladac-a ranzacja-lazienki-w-stylu-eko co prawda nie ma mowy o kosztach, ale łatwo sobie wszystko obliczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy urządzaniu nie lepiej skorzystać z pomocy dekoratora? Taka droga czasem wydaje mi się znacznie bardziej prosta. Zalety: dekorator orientuje się, co do czego pasuje, jakie sa nowości na rynku i generalnie jak coś zrobić, aby było ładnie i praktycznie. Moja siostra korzystała z pomocy architektonu z piły i właśnie jej zrobili super dekorację mieszkania. Elegancką i praktyczną.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe dekoracje oraz ozdoby do domu w tym designerskie meble w niższej cenie znajdziecie także u nas na stronie www.Decolab24.pl mamy bardzo szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2015, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe dekoracje ścian, sufitów, drzwi, okien i kominka, można stworzyć za pomocą sztukaterii wewnętrznej.
Jej elementy wkomponują się, w każdy styl wnętrza. Różnorodne kształty, od dekoracyjnych po proste, zaspokoją każdy gust.
Pomieszczenie nabierze elegancji, indywidualnego stylu i charakteru i na pewno przykuje wzrok.
listwy ścienne,panele dekoracyjne 3D rozety, obudowy okien i drzwi wyeksponują, każdy fragment.
Wykonane ze styropianu lub pianki poliuretanowej elementy, są lekkie, przygotowane do klejenia i malowania. Dzięki czemu w razie zmiany wystroju można zmieniać ich kolorystykę. Można je łączyć z innymi materiałami i dekoracjami.



Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 13 kwietnia 2015, 10:05
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >