czy klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

22 czerwca 2015, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

klimatyzacja w domu czy mieszkaniu na pewno jest złym pomysłem, jeżeli ktoś ma zamiar ją zainstalować i o. tyle. jeżeli toś w ogóle nie myśli o tym, że trzeba ją czyścić i odgrzybiać, to niech lepiej da sobie spokój, bo będzie miał problemy ze zdrowiem jak będzie używał brudnego klimatyzatora.
PS. zwierzęta lubią klimę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2015, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli jest zle wykorzystywana to na pewno może zaszkodzić. Nie raz w sumie słyszałam ze od klimatyzacji sporo osób się przeziębiło. Dlatego my zanim zdecysowalismu się na klimatyzacje do biura zapytaliśmy fachowców z http://www.klima-venta.pl/pl/ co będzie najlepszym rozwiązaniem i jak pozniej dane klimatyzatory użytkować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2015, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Są pewne zasady, których trzeba przestrzegać, jak sie używa klimatyzacji. i przede wszystkim trzeba ja regularnie serwisować i czyscić, bo to jest niezbędne, zeby nie groamdziły się tam drobnoustroje szkodliwe dla zdrowia.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również korzystałam z usług firmy Klima Sfera ze Szczecina i jestem zadowolona. Klima na jednych działa źle, na innych w ogóle nie wpływa i pozwala utrzymywać odpowiednią temperaturę w upały. Ja na szczęście należę do osób, które nie odczuwają skutków ubocznych i posiadam klimatyzację w biurze, aucie, a nawet w domu i nie wyobrażam sobie jak mogłabym przetrwać w takie upały jak były tego lata bez tego i współczuję ludziom, którym klima przeszkadza.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponowałbym jeszcze klimatyzację do majtek i do biustonosza. Przecież kiedyś trzeba z domu wyjść, a wtedy masakra, skoro bez klimy ani rusz ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2015, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

na szczęście nie wszyscy mają AŻ taki problem latem ;) choc fakt, przyznam sama, że zarówno w samochodzie jak i w biurze klimatyzacja się sprawdza. Pop prostu upał nie jest aż tak dokuczliwy. UJ nas w biurze montaż klimatyzacji miał miejsce dopiero ok 2- ch lat temu (prowadzony przez zew. firmę http://www.klimor.pl/ ) co wg mnie jest i tak długo, jak n funkcjonowanie budynku, ale róznica za to ogromna i jest o wiele lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2015, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy pokryciu blacha i słabej izolacji to w gorace dni jak znalazł :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2015, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

z całą pewnością przyda wam się namiar na firmę zajmującą się obróbką metali http://www.mechanika-maszyn.eu/ pomogą wam w każdej sprawie z tym związanej

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Z klimatyzajcji trzeba umieć korzystać. No i oczywiście czyścić co jakiś czas :) a jak się tego pilnuje to będzie dobrze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2015, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze się nie spotkałem z opinią, by taka klima mogła być szkodliwa. Pewnie już by o tym wszędzie pisali. No i na stronach mechaników jak tu http://klaczek.eu/index.php?go=klimatyzacja miałbyś też opisane problemy i ofertę, że mogą Ci je rozwiązać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 301

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >