dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

2 grudnia 2015, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A w jakim celu korzystałem z ich usług ?? Ja raczej unikałbym blachy, jeżeli chodzi o pokrycie dachu domu, aczkolwiek kto co woli. Tylko warto najpierw zrobić wycenę w dachówce np. betonowej od Braas ponieważ za metr wychodzi u dystrybutorów nawet poniżej 30 zł/m2, a blacha z lepszej firmy oscyluje blisko tej kwoty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ewentualnie może poczekac do koljenej promocji na dachówki od Braas, a czuje e coś na początek sezonu się pojawi. Dodatkowo wtedy będzie można sobie pozwolić na dachówkę ceramiczną w cenie podobnej do betonowej jak Achat 10 V :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2015, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

moja żona była bardzo uparta w kwestii zielonego dachu, o którym wspominacie. naprawdę długo musiałem ją przekonywać, że pomysł się po prostu u nas nie sprawdzi i w końcu ustąpiła. teraz chce mieć dach, który wyróżni się na tle innych i już kombinuje jak się skontaktować z GTG Group, która to marka nam obrabia tworzywo... jestem ciekawy, co z tego wyjdzie

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2015, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To dobrze, że zrezygnowaliście z zielonego dachu. Wystarczyło zrobić wycene wtedy na pewno od razu by zwątpiła :) Jezeli chodzi o wyjątkową formę to polecam dachówkę Smaragd. Na dachu wygląda cudownie. Glazura czarna kryształ cudownie się mieni i na wszystkich mieszkańcach dzielnicy robi ogromne wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2015, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona również wpadała na ten pomysł.... ale na szczęscie szybko udało mi się wybić jej to z głowy. A gdy zobaczyła ile to wszystko kosztuje i ile wymaga pracy od razu sama zwątpiła ;D Na szczęsie trafiło nam się Dachobranie od Braas z super zniżką to czemu mieliśmy neie kosrzystac i tak zczęsliwy Rubin 13V znalazł się na naszej więźbie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2015, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ach ten zielony dach. Na pierwszy rzut oka niby ok, ale jak sie wejdzie w temat trochę głębiej to nie jest już tak kolorowo. Utrzymanie tego, a przede wszystkim wykonanie to ogroomne koszta. Dachóweczka to prosta kalkulacja, a dodatkowo bezobsługowa. Trwała na 90-100lat i większe problemy niż zielony dach na pewno się nie pojawią. A jak Braas dorzuci jeszcze promocję to nic tylko brać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2016, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej bym odradzał to inwestycja, która nie jest warta przynajmniej dla mnie zachodu. Dodatkowo spory koszt, duzo pracy trzeba włożyc w utrzymanie i nie wiem jak jest ogólnie z trwałością takiego systemu. Jestem zwolennikiem dachówki trrwałego i pieknego materiału z 30 letnią gwarancją w Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam bardzo podobne zdanie. Po prsotu za dużo zachodu z tym będzie. U mnie dachówka Rubin 13V sobie leży świetnie wygląda. Nie boje się o nią, bo mam 30 lat gwarancji i jeszcze nic przy tym nie trzeba robić, a o to chodziło :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2016, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Rubin13 V mmm super wybrałeś :) Ja mam Teviva CISAR z dachówek betonowych ale nie moge narzekać. Struktura, kolor, twardość bardzo dobre. Oby tak było jak najdłużej

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2016, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo dobre gusta macie Panowie, albo Wasze żony bo z tym bywa różnie. Ważne że wybraliście topowego producenta, więc pewność co do materiału jest ogromna

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >