deweloper we Wrocławiu

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27

28 stycznia 2022, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę jednak, że najlepszy wybór, jakiego tylko można dokonać, to deweloper Prodim. Kupiłem u nich dom i jakoś dotąd nie miałem żadnych problemów. Perfekcyjnie wykończona inwestycja, super dojazd do osiedla, dogodna infrastruktura w okolicy. Dla mnie ważne jest też to, żeby za bardzo nie szkodzić środowisku, a oni stosują bardzo ekologiczne rozwiązania.

Ich obecna flagowa oferta - Świerkowe Bielany - to bardzo sensowna propozycja domków tuż pod miastem. Niedługo ma się pojawić kolej w Bielanach, dzięki czemu to będzie naprawdę niezwykle atrakcyjna oferta, bo będzie można bardzo szybko dojechać do Wrocławia również bez samochodu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Pułapki deweloperskie? Liczba postów: 224 Grupa: Nieruchomoś... Jakie są konsekwencje, jeśli zerwiemy umowę przedwstępną? Wiecie? Podpisywaliście już takie umowy? Obojętnie, czy tak czy nie -wiedza zawsze w tym temacie może...
  • Mieszkania w Warszawie Liczba postów: 31 Grupa: Nieruchomoś... Bardzo dobrymi opiniami cieszy się agencja RE/MAX Warszawa zatem jeśli szukacie mieszkania z rynku wtórnego to polecam się z nią skontaktować. Agenci pomogą w w...
  • kupno mieszkania Liczba postów: 783 Grupa: Nieruchomoś... To nie jest prosta sprawa. Szczególnie, że obecnie rynek jest bardzo szeroki, a zarazem wymagający. Warto zatem stawiać na deweloperów, którzy są pewni i jakośc...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 179 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • Mieszkanie w Warszawie - gdzie ? Liczba postów: 42 Grupa: Nieruchomoś... Ja ostatnio wracając do domu zauważyłam, że powstaje nowe osiedle, zapisałam sobie nazwę, bo akurat znajomi szukają mieszkania do zakupu. Podrzuce Ci link https...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17912 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >