ile płacimy za czynsz w mieszkaniu spółdzielczym?

« Powrót do grupy: Spółdzielnie mieszkaniowe

5 marca 2010, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Postanowiłam założyć posta odnośnie wysokości czynszu bo z autopsji wiem, że kwestia ta nurtuje wiele osób. Mieszkam w jednym z większych miast, dosyć daleko od centrum w bloku z lat 60/70tych. Za 54m2 mieszkanie (mieszkam sama)płacę 440 zł przy czym wydaje mi się że to strasznie dużo. A wy ile płacicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2010, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba zależy od miasta i samej spółdzielni. W moim przypadku 450 złotych/ 56 m2. Miasto około 400 tys. 15 min od centrum pieszo, więc lokalizacja nie najgorsza. A i blok z końca lat 70, ale zadbany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

niecałe 400zł za 50m2, zależy od miasta i wartości uznanych przez Spółdzielnię na podstawie wyliczeń z użytkowania mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2010, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

~ 600 zl doszly koszty termomodernizacji budynku 63 m 2

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w mieszkaniu mającym 40m2 płacę aż 400 zł. Tez mi się to wydaje bardzo dużo niestety. Najgorzej wkurza mnie opłata za sprzątanie bloku, która wynosi aż 100 zl za mieszkanie na miesiąc. Wolałabym żeby mieszkaniu sami na zmianę sprzątali cały wieżowiec i tego nie płacili.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2011, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

senpo to ty płacisz tyle za mieszkanie które ma 40m2 a moi dziadkowie za 19m2 gdzie jest malutki pokoik, i jeszcze mniejsza "ślepa kuchnia" płacą 300 zł. To jest zwykłe złodziejstwo dodam że mieszkanie jest w kamienicy spółdzielczej

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2011, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja mam 62 m2 i płace ok. 550-600 zł Nie wiem czy to jest dużo czy mało w sumie, no ale tak klatki nikt nam nie sprząta. Pomijając fakt, że jest niezadbana...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2014, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

mieszkam w mieście ponad 300tyś mieszkańców, dość blisko centrum, blok z końca lat 70-tych, mieszkanie 51m2. Czynsz letni to ok. 350pln, zimą ponad 500pln.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Opłata notarialna Liczba postów: 75 Grupa: Spółdzielni... Odwołanie się od opłaty notarialnej może być procesem skomplikowanym i czasochłonnym, ale w niektórych przypadkach jest to możliwe, jeśli spełnione są określone...
  • Własność bez notariusza? Liczba postów: 162 Grupa: Spółdzielni... Oferta usług notarialnych https://kancelariaposyniak.pl/ jest nieodłącznym elementem prawa i życia codziennego. Notariusze odgrywają kluczową rolę w potwierdzan...
  • Piwnica - część wspólna czy pomieszczenie przynale... Liczba postów: 2 Grupa: Spółdzielni... Piwnica - część wspólna nieruchomości czy pomieszczenie przynależne. W wyroku z 8.6.2006 r. Sąd Najwyższy rozstrzygnął, że członek spółdzielni mieszkaniowej....
  • zabudowa balkonu Liczba postów: 9 Grupa: Spółdzielni... Mi podoba się nowoczesna zabudowa balkonu Warszawa, bo mieszkanie zyskuje dodatkowy pokój do odpoczynku, a przy okazji można z przestrzeni korzystać przez cały....
  • Audyty Energetyczne Liczba postów: 61 Grupa: Spółdzielni... Dzięki za wszystkie pomocne linki. Ja w ubiegłym roku korzystałem z usług firmy https://it-energy.pl/oferta/audyty-efekt ywnosci-energetycznej. Zajmują się m.in....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 413

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >